Povezane vesti

"Ide na bolje, biće sve ok": Ovako je pre nekoliko dana napisao Marinko Rokvić - poslednja prepiska s kolegom

"Ide na bolje, biće sve ok": Ovako je pre nekoliko dana napisao Marinko Rokvić - poslednja prepiska s kolegom

Mondo 06.11.2021
Marinko Rokvić i Radiša Urošević bili su veliki prijatelji. Marinko Rokvić i Radiša Urošević bili su veliki prijatelji. Legendarni pevač Marinko Rokvić preminuo je 6. novembra u Beogradu, u 68. godini. Nažalost, nije uspeo da se izbori s opakom… »
Prijatelji i poštovaoci opraštaju se od Marinka Rokvića

Prijatelji i poštovaoci opraštaju se od Marinka Rokvića

RTS 06.11.2021
Poznati pevač Marinko Rokvić preminuo je u 68. godini. Kako je navela porodica pevača, uzrok smrti je rak pankreasa. Povodom smrti pevača Marinka Rokvića telegrame saučešća uputio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić navodeći da je sa velikom… »
„Ide na bolje, biće sve ok“- odgovorio je Marinko Rokvić pre par dana Radiši Uroševiću!

„Ide na bolje, biće sve ok“- odgovorio je Marinko Rokvić pre par dana Radiši Uroševiću!

U centar 06.11.2021
-Od kada se saznalo oko dva meseca da ima rak pankreasa čuli smo se skoro svakodnevno. U poslednje vreme razmenjivali smo poruke. Pre dana pitao sam ga kako je? Odgovorio mi je „Ide na bolje, biće sve ok“. Dobro se držao- ovako skrhan bolom priča… »
Lepa Brena izjavila saučešće porodici Rokvić: Tužno vreme za rastanke

Lepa Brena izjavila saučešće porodici Rokvić: Tužno vreme za rastanke

Nova 06.11.2021
Pevač Marinko Rokvić preminuo je nakon borbe sa teškom bolešću, 6. novembra, u Beogradu, u 68. godini, a od njega se oprostila koleginica Lepa Brena. Brenu je potresla i zatekla tužna vest o smrti kolege. „Tužno vreme za rastanke. Mi koji smo ga… »
Lepa Brena o Marinku: Sačuvao si dostojanstvo profesije!

Lepa Brena o Marinku: Sačuvao si dostojanstvo profesije!

Svet & Skandal 06.11.2021
Lepa Brena je oprostila od dugogodišnjeg kolege i prijatelja, emotivnom porukom. Ona kaže da je Marinko Rokvić sačuvao dostojanstvo njihove profesije! – Tužno vreme za rastanke. Mi koji smo ga voleli poštovali, pamtićemo ga po neprikosnovenom… »
Rak pankreasa odneo je 3 velikana naše scene: I oni su izgubili bitku sa ovom opakom bolešću, nije im bilo spasa

Rak pankreasa odneo je 3 velikana naše scene: I oni su izgubili bitku sa ovom opakom bolešću, nije im bilo spasa

Kurir 06.11.2021
Pevač Marinko Rokvić preminuo je u 68. godini, a kako je njegova porodica istakla u saopštenju, umro je nakon borbe sa rakom pankreasa. Inače, rak pankreasa usmrtio je u poslednjih nekoliko godina više poznatih ličnosti. Dva Marinka i jednog… »
Tužno vreme za rastanke: Lepa Brena izjavila saučešće porodici Marinka Rokvića, neutešna nakon pevačeve smrti

Tužno vreme za rastanke: Lepa Brena izjavila saučešće porodici Marinka Rokvića, neutešna nakon pevačeve smrti

Kurir 06.11.2021
Vest da je preminuo legendarni Marinko Rokvić potresla je sve, a mnogobrojne kolege i prijatelji su se oprostili od pevača. Jedna od njih je i Lepa Brena koja se potresnim rečima oprostila od njega: "Tužno vreme za rastanke. Mi koji smo ga voleli i… »
Poznajem ga od svoje četrnaeste godine, jako mi je žao: Ceca Ražnatović se oprostila od Marinka Rokvića emotivnim rečima…

Poznajem ga od svoje četrnaeste godine, jako mi je žao: Ceca Ražnatović se oprostila od Marinka Rokvića emotivnim rečima…

Kurir 06.11.2021
Marinko Rokvić preminuo je u 68. godini, a brojne poznate ličnosti su se oprostile od kolege i prijatelja. Među njima je i pevačica Svetlana Ceca Ražnatović koja se na svom Instagram profilu oglasila i uputila poslednje zbogom Marinku. Naime, ona je… »
Ovako je Marinko Rokvić govorio o svojoj porodici: Teže je biti deda nego pevati i trajati na estradi ovih 40 godina

Ovako je Marinko Rokvić govorio o svojoj porodici: Teže je biti deda nego pevati i trajati na estradi ovih 40 godina

Kurir 06.11.2021
Pevač Marinko Rokvić preminuo je u 68. godini života, a za njim je ostala neutešna porodica. Marinko nije često govorio o privatnom životu u javnosti, ali je postao "mekši" kada su na svet stigli njegovi unuci. U jednom televizijskom gostovanju je… »
Oglasila se neutešna porodica Rokvić: Naš Marinko preminuo je nakon borbe sa kancerom, bio je voljeni suprug, brat, otac i…

Oglasila se neutešna porodica Rokvić: Naš Marinko preminuo je nakon borbe sa kancerom, bio je voljeni suprug, brat, otac i…

Kurir 06.11.2021
Legendarni Marinko Rokvić preminuo je u 68. godini, a vest o njegovoj smrti potresla je ceo region. Tim povodom se oglasila porodica Rokvić: "S velikom tugom obaveštavamo javnost da je naš voljeni suprug, brat, otac i deda Marinko Rokvić, preminuo… »
Oglasila se porodica marinka rokvića: Otkriven uzrok smrti - pevač krio tešku bolest

Oglasila se porodica marinka rokvića: Otkriven uzrok smrti - pevač krio tešku bolest

Mondo 06.11.2021
Pevač narodne muzike napustio nas je danas u 68. godini. Pevač narodne muzike napustio nas je danas u 68. godini Pevač Marinko Rokvić preminuo je danas u Beogradu u 68. godini. Tužnim povodom oglasila se porodica i otkrila da se pevač borio sa… »
Oglasila se porodica Marinka Rokvića i otkrila tačan uzrok smrti

Oglasila se porodica Marinka Rokvića i otkrila tačan uzrok smrti

Nova 06.11.2021
Porodica Marinka Rokvića objavila je zvanično saopštenje za javnost o detaljima njegove smrti, te je zamolila za razumevanje, kao i da će informacije o sahrani biti naknadno saopšteni. „S velikom tugom obaveštavamo javnost da je naš voljeni… »
Porodica Rokvić se oglasila: "Naš dragi Marinko je preminuo nakon borbe sa rakom pankreasa"

Porodica Rokvić se oglasila: "Naš dragi Marinko je preminuo nakon borbe sa rakom pankreasa"

Večernje novosti 06.11.2021
Foto ATA Images - S velikom tugom obaveštavamo javnost da je naš voljeni suprug, brat, otac i deda Marinko Rokvić, preminuo jutros nakon teške borbe sa kancerom pankreasa. Porodica u ovom neizmerno teškom trenutku moli da poštujete njenu privatnost… »
Preminuo Marinko Rokvić

Preminuo Marinko Rokvić

Moj Novi Sad 06.11.2021
Narodni pevač je preminuo u Beogradu u 68. godini. Marinko Rokvić je rođen 27. januara 1954. godine u Bosanskom Petrovcu, a on i njegov brat su od malih nogu su pokazivali interesovanje za muziku i svirali harmoniku, piše Noizz. Pored muzike, voleo je… »

Vesti dana »