Povezane vesti

Na cecinom rođendanu Legija pucao pod noge policajcima i terao ih da igraju kolo! Čeda otkrio razlog otpuštanja Ulemeka iz…

Na cecinom rođendanu Legija pucao pod noge policajcima i terao ih da igraju kolo! Čeda otkrio razlog otpuštanja Ulemeka iz…

Kurir 09.11.2021
Čedomir Jovanović, lider LDP otkrio i malo poznate detalje o Miloradu Ulemeku Legiji, kao što je njegov odnos prema vlasti pre hapšenja i zašto je otpušten iz državne službe. Mile Novaković, nekadašnji načelnik Uprave kriminalističke policije… »
Legija na slavlju kod Cece pucao policajcima u noge! Morali da igraju kolo: Čeda otkrio zašto je Ulemek otpušten iz MUP!

Legija na slavlju kod Cece pucao policajcima u noge! Morali da igraju kolo: Čeda otkrio zašto je Ulemek otpušten iz MUP!

Mondo 09.11.2021
Čedomir Jovanović je otkrio da je Legija nakon suspenzije iz MUP-a na proslavi rođendana Cece Ražnatović policijsku patrolu koja je došla terao da igraju kolo dok im on opuca u noge. Čedomir Jovanović je otkrio da je Legija nakon suspenzije iz… »
Čeda prozvao koštunicu: Poslao je poruku Aci Tomiću u zatvor da ćuti o atentatu na Đinđića jedva sam ga nedavno…

Čeda prozvao koštunicu: Poslao je poruku Aci Tomiću u zatvor da ćuti o atentatu na Đinđića jedva sam ga nedavno…

Kurir 09.11.2021
Lider LDP-a Čedomir Jovanović tvrdi da je nekadašnji predsednik SRJ i premijer Vlade Srbije Vojislav Koštunica na sve načine sabotirao istragu ubistva premijera Zorana Đinđića. Mile Novaković, podsetimo, u svom ekskluzivnom intervjuu za Kurir… »
Život u zatvoru bivših pripadnika crvenih beretki: Gurman nije prepoznao rođenu ćerku, Leonid na lečenju, Legijin kum u…

Život u zatvoru bivših pripadnika crvenih beretki: Gurman nije prepoznao rođenu ćerku, Leonid na lečenju, Legijin kum u…

Kurir 09.11.2021
Milorad Ulemek Legija (53), nekadašnji komandant " crvenih beretki" prošle nedelje se odlučio na štrajk gladu dok ne dobije povoljnije uslove u zatvoru, u kojem se nalazi 17 godina zbog izdržavanja kazne od 40 godina zbog ubistva premijera Zorana… »
Legiju sam zatekao u ćeliji slinavog i drogiranog: Čeda otkrio šokantne detalje hapšenja Ulemeka

Legiju sam zatekao u ćeliji slinavog i drogiranog: Čeda otkrio šokantne detalje hapšenja Ulemeka

Srbija danas 09.11.2021
Nekadašnji načelnik Uprave kriminalističke policije Mile Novaković tvrdi da će ostati velika misterija gde se nakon atentata na premijera Zorana Đinđića duže od godinu dana skrivao nekadašnji šef Jedinice za specijalne operacije Milorad Ulemek… »
Šta si radio u Šilerovoj?! Okršaj Jovanovića i bivšeg obaveštajca u programu uživo: Vaše kolege su mi postavile bombu…

Šta si radio u Šilerovoj?! Okršaj Jovanovića i bivšeg obaveštajca u programu uživo: Vaše kolege su mi postavile bombu…

Kurir 09.11.2021
Lider LDP-a Čedomir Jovanović i nekadašnji operativac KOS-a Ljuban Karan ušli su u žestoku raspravu tokom priče o hapšenju Milorada Ulemeka Legije nakon atentata na premijera Zorana Đinđića! Jovanović je burno reagovao na Karanovo pitanje šta… »
Žestoka svađa u emisiji, čeda urlao na obaveštajca Bavio sam se leševima u Batajnici! Karan: To bi rešili preko Šilerove

Žestoka svađa u emisiji, čeda urlao na obaveštajca Bavio sam se leševima u Batajnici! Karan: To bi rešili preko Šilerove

Mondo 09.11.2021
Žestoka rasprava između Jovanovića i Karan tokom priče o hapšenju Milorada Ulemeka Legije nakon atentana na premijera Zorana Đinđića. Žestoka rasprava između Jovanovića i Karan tokom priče o hapšenju Milorada Ulemeka Legije nakon atentana na… »
Legiju sam zatekao u ćeliji slinavog i drogiranog: Čeda otkrio detalje hapšenja Ulemeka žena istrčala i vikala mu da se…

Legiju sam zatekao u ćeliji slinavog i drogiranog: Čeda otkrio detalje hapšenja Ulemeka žena istrčala i vikala mu da se…

Kurir 09.11.2021
Nekadašnji načelnik Uprave kriminalističke policije Mile Novaković tvrdi da će ostati velika misterija gde se nakon atentata na premijera Zorana Đinđića duže od godinu dana skrivao nekadašnji šef Jedinice za specijalne operacije Milorad Ulemek… »
"Šta si radio u šilerovoj?" Prštale varnice u studiju - žestok okršaj Čede Jovanovića i bivšeg obaveštajca

"Šta si radio u šilerovoj?" Prštale varnice u studiju - žestok okršaj Čede Jovanovića i bivšeg obaveštajca

Srbija danas 09.11.2021
Diskusija brzo prerasla u svađu. Lider LDP-a Čedomir Jovanović i nekadašnji operativac KOS-a Ljuban Karan ušli su u žestoku raspravu tokom priče o hapšenju Milorada Ulemeka Legije nakon atentana na premijera Zorana Đinđića. Jovanović je burno… »
Predao se, jer je pukao - izgledao je užasno! Pijan i nadrogiran izašao pred žandarme, pa povikao: "šta ste se US*ali?!"

Predao se, jer je pukao - izgledao je užasno! Pijan i nadrogiran izašao pred žandarme, pa povikao: "šta ste se US*ali?!"

Mondo 09.11.2021
Kažu da je bio pripit, možda i naduvan. Bradat, s dugačkom kosom, kada se pojavio ispred kuće, uplašio je žandarme, opisuje Mile Novaković predaju prvooptuženog u slučaju ubistva premijera Đinđića. Kažu da je bio pripit, možda i naduvan… »

Vesti dana »