Povezane vesti

Merima NJegomir teško bolesna: Pevačica se bori sa opakom bolešću - Ne osećam se dobro

Merima NJegomir teško bolesna: Pevačica se bori sa opakom bolešću - Ne osećam se dobro

Večernje novosti 10.11.2021
Merima NJegomir - Merima se ne oseća dobro. Saznala je da je teško bolesna i to ju je pokosilo. Bori se sa teškim oblikom tumora. Poslednjih mesec dana pala je u krevet, klonula je i ne ustaje iz postelje. Obilaze je deca, donose joj namirnice i čiste… »
Obolela sam, samo mi borba ostaje! Potresna ispovest Merime Njegomir o borbi sa kancerom, progovorila o najtežim trenucima

Obolela sam, samo mi borba ostaje! Potresna ispovest Merime Njegomir o borbi sa kancerom, progovorila o najtežim trenucima

Kurir 10.11.2021
Pevačica Merima Njegomir susrela se sa zdravstvenim problemima, a i sama je potvrdila da se veoma loše oseća. Naime, Merima je teško pričala, te se u par navrata i borila za dah, ali njena pozitivnost nije prestajala da zrači. - Zdravstveno se… »
Šta da kažem, loše sam... Ostaje mi samo borba: Merima Njegomir se prvi put oglasila nakon vesti da je teško bolesna

Šta da kažem, loše sam... Ostaje mi samo borba: Merima Njegomir se prvi put oglasila nakon vesti da je teško bolesna

Mondo 10.11.2021
Pevačica se bori protiv opake bolesti. Pevačica se bori protiv opake bolesti. Pevačica Merima Njegomir prvi put se oglasila nakon što je medijima odjeknula vest da je bolesna i da je to razlog zbog kojeg se već mesecima ne pojavljuje u javnosti… »
"Jezivo je, nema snage da odgovori, molim boga za nju": Nada Topčagić otkriva detalje o teško bolesnoj Merimi Njegomir

"Jezivo je, nema snage da odgovori, molim boga za nju": Nada Topčagić otkriva detalje o teško bolesnoj Merimi Njegomir

Mondo 10.11.2021
Pevačica Nada Topčagić u strahu posle svih potresnih vesti o kolegama. Pevačica Nada Topčagić u strahu posle svih potresnih vesti o kolegama. Vest o tome da je Merima Njegomir teško bolesna zabrinula je javnost. Njene kolege veoma su dirnute… »
Merima Njegomir se BORI sa rakom! Nada Topčagić: Strah mi se uvukao u kosti, šaljem joj poruke, ali ne odgovra, nema snage!

Merima Njegomir se BORI sa rakom! Nada Topčagić: Strah mi se uvukao u kosti, šaljem joj poruke, ali ne odgovra, nema snage!

Svet & Skandal 10.11.2021
Merima Njegomir već mesecima se ne pojavljuje u javnosti, a u estradnim krugovima šuška se da je pevačica teško bolesna. Naime, kako pišu domaći mediji zdravstveno stanje Merime Njegomir ozbiljno je narušeno, a pevačica se bori sa teškim oblikom… »

Vesti dana »