Povezane vesti

Maja odlučila: „Uništiću Janjuša i Cara! Dobiće šta su ZASLUŽILI!”

Maja odlučila: „Uništiću Janjuša i Cara! Dobiće šta su ZASLUŽILI!”

Svet & Skandal 12.11.2021
Maja Marinković ulazi u „Zadrugu“ da se osveti bivšim momcima Marku Janjuševiću Janjušu i Filipu Caru za svu bol i razočarenje koje je doživela od njih. –Zna se ko je prema meni ispao džukela, loš čovek, ološ i ja ću samo istinu… »
Nije im samo car zajednički - "dalila me urniše zbog drugog dečka!" Njen ulazak se čeka, a ona najavljuje neviđeni haos

Nije im samo car zajednički - "dalila me urniše zbog drugog dečka!" Njen ulazak se čeka, a ona najavljuje neviđeni haos

Mondo 12.11.2021
Dalila i Maja Marinković imaju i zajedničkog bivšeg dečka. Dalila i Maja Marinković imaju i zajedničkog bivšeg dečka. Posle burne noći u Zadruzi oglasila se i Maja Marinković, čiji se ulazak nestrpljivo čeka kako bi poljuljala odnos Dalile… »
Nije on zaljubljen u dalilu! Maja Marinković žestoko oplela po Dragojevićevoj, raskrinkala njen pakleni plan i brutalno je…

Nije on zaljubljen u dalilu! Maja Marinković žestoko oplela po Dragojevićevoj, raskrinkala njen pakleni plan i brutalno je…

Alo 12.11.2021
Ona se dotakla i svog ulaska u Zadrugu koji će obećavati. Maja Marinković trebalo bi uskoro da postane učesnica "Zadruge 5", a tim povodom prokomentarisala je odnos Filipa Cara i udate Dalile Dragojević i najavila haos. - Moj ulazak će se moguće… »
Dalila i Filip ne prestaju da se svađaju: Haos u rijalitiju! Filip puca po šavovima, Dragojevićka beži od njega

Dalila i Filip ne prestaju da se svađaju: Haos u rijalitiju! Filip puca po šavovima, Dragojevićka beži od njega

Blic 11.11.2021
Kad je u "Zadruzi" danas došao red na Dalilu Dragojević i Filipa Cara da čuju svoju pesmu za "Zadrugoviziju", došlo je do problema. Naime, on nije hteo da uvežbava koreografiju sa njom, već da nauči tekst. - Ne skači, nego slušaj - rekao je Car… »

Vesti dana »