Povezane vesti

Potresne reči najmlađeg sina MARINKA Rokvića: Marko se oprostio od oca dan nakon sahrane (foto)

Potresne reči najmlađeg sina MARINKA Rokvića: Marko se oprostio od oca dan nakon sahrane (foto)

Večernje novosti 12.11.2021
Foto: Arhiva Novosti Marko je danas na svom Instagram profilu objavio potresnu poruku kojom se poslednji put oprostio od svog oca, legende narodne muzike, Marinka Rokvića. Foto: Фото: М.К. POGLEDAJ GALERIJU - Osećanja i misli zadržaću za sebe, u… »
Reči UDOVICE Marinka Rokvića će vas duboko POTRESTI!

Reči UDOVICE Marinka Rokvića će vas duboko POTRESTI!

Svet & Skandal 12.11.2021
Slavica Rokvić izgubila je supruga pevača Marinka Rokvića 6. novembra, a sada se oglasila emotivnom porukom na društvenim mrežama. Marinkova udovica oglasila se na Instagramu i otkrila kako se sada oseća. – Jutro, to sumorno subotnje jutro… »
Oproštajno pismo marinkove udovice kida dušu: Vezanih ruku stojim, nemoćna da priznam poraz, a ti u postelji uzvišen

Oproštajno pismo marinkove udovice kida dušu: Vezanih ruku stojim, nemoćna da priznam poraz, a ti u postelji uzvišen

Mondo 12.11.2021
Udovica Marinka Rokvić napisala je potresno pismo i time se oprostila od iznenada preminulog supruga. Udovica Marinka Rokvić napisala je potresno pismo i time se oprostila od iznenada preminulog supruga. Pevač Narodne muzike Marinko Rokvić preminuo je… »
Potresna objava supruge Marinka Rokvića: Kao da čujem tvoje reči… FOTO

Potresna objava supruge Marinka Rokvića: Kao da čujem tvoje reči… FOTO

Nova 12.11.2021
Prvi put nakon smrti pevača Marinka Rokvića oglasila se njegova supruga Slavica Rokvić i na Instagramu podelila emotivne reči. Slavica je na Instagramu podelila emotivan tekst uz koji je objavila njihovu zajedničku fotografiju. „Jutro, to sumorno… »
"Oče moj, sada jasno vidim sve": Dirljiv oproštaj Nikole Rokvića od oca Marinka (foto/VIDEO)

"Oče moj, sada jasno vidim sve": Dirljiv oproštaj Nikole Rokvića od oca Marinka (foto/VIDEO)

Večernje novosti 12.11.2021
Foto: M.K. NJegov sin Nikola Rokvić se posle opela potresnim rečima oprostio od oca, a danas je oproštajno pismo objavio i na svom Instagram nalogu. - Odlazak… Šta li to u opšte znači za današnjeg čoveka… da li je to kraj, da li je to… »
Potresno pismo Nikole Rokvića posvećeno njegovom ocu dan nakon sahrane

Potresno pismo Nikole Rokvića posvećeno njegovom ocu dan nakon sahrane

Nova 12.11.2021
Pevač Nikola Rokvić, dan nakon sahrane svog oca Marinka Rokvića, objavio je emotivno i potresno pismo na društvenim mrežama, a posvećeno preminulom pevaču. Pismo koje je napisao, zapravo je njegov govor koji je pročitao na jučerašnjoj sahrani. U… »
Brate moj mili, kako ovaj život nastaviti bez tebe: Potresnim rečima u čituljama opraštaju se od Marinka: Dragi moj ujo…

Brate moj mili, kako ovaj život nastaviti bez tebe: Potresnim rečima u čituljama opraštaju se od Marinka: Dragi moj ujo…

Kurir 12.11.2021
Marinko Rokvić sahranjen je u četvrtak, 11. novembra, na Novom bežanijskom groblju u Beogradu, a veliki broj prijatelja, saradnika i poštovalaca pevača došlo je na groblje da izjave saučešće i oproste se od umetnika. Koliko je Marinko bio voljen… »
Sin NIKOLA napisao poslednje pismo preminulom marinku rokviću: Oče moj, sad jasnije vidim... Obećavam da ćemo čuvati…

Sin NIKOLA napisao poslednje pismo preminulom marinku rokviću: Oče moj, sad jasnije vidim... Obećavam da ćemo čuvati…

Kurir 12.11.2021
Marinko Rokvić sahranjen je u četvrtak, 11. novembra, na Novom bežanijskom groblju u Beogradu, a veliki broj prijatelja, saradnika i poštovalaca pevača došlo je na groblje da izjave saučešće i oproste se od umetnika. Sin Nikola Rokvić oglasio se… »
Oče moj, sada jasno vidim sve... Potresno pismo Nikole Rokvića ocu Marinku dan nakon sahrane - "Majkane, divim ti se!"

Oče moj, sada jasno vidim sve... Potresno pismo Nikole Rokvića ocu Marinku dan nakon sahrane - "Majkane, divim ti se!"

Mondo 12.11.2021
Marinko Rokvić sahranjen je juče na Novom bežanijskom groblju. Marinko Rokvić sahranjen je juče na Novom bežanijskom groblju. Jedan od najpopularnijih pevača, Marinko Rokvić, sahranjen je 11. novembra na Novom bežanijskom groblju, a sin Nikola… »

Vesti dana »