Povezane vesti

Tanja Savić priznala vezu sa stanivukovićem: "Srce mi je u Banjaluci, želim devojčicu"

Tanja Savić priznala vezu sa stanivukovićem: "Srce mi je u Banjaluci, želim devojčicu"

Večernje novosti 12.11.2021
Foto: Novosti - Srcem jesam za Banjaluku i uvek sam bila za Banjaluku, a Prijedor posebno, jer tu živi devojka koja mi vodi fan stranicu - šaljivo je rekla Tanja za " Blic". - A gde je dečko? - Dečko je, pa znate i vi sami - rekla je pevačica kroz… »
Srce mi je u Banjaluci: Nova izjava Tanje Savić o Drašku Stanivukoviću

Srce mi je u Banjaluci: Nova izjava Tanje Savić o Drašku Stanivukoviću

Nova 12.11.2021
Tanja Savić je sinoć imala nastup u jednom prestoničkom lokalu, a tom prilikom je indirektno progovorila i o odnosu sa političarem Draškom Stanivukovićem. O njenoj navodnoj vezi sa gradonačelnikom Banjaluke piše se nedeljama, a pevačica je gotovo… »
Srce mi je u Banjaluci! Tanja Savić priznala vezu s političarem Draškom pa šokirala: Želim devojčicu, neću dugo da…

Srce mi je u Banjaluci! Tanja Savić priznala vezu s političarem Draškom pa šokirala: Želim devojčicu, neću dugo da…

Kurir 12.11.2021
Tanja Savić prvi put je progovorila o odnosu sa političarem Draškom Stanivukovućem i tom prilikom potvrdila navode da su u vezi, ali i priznala da želi da dobije devojčicu. - Srcem jesam za Banjaluku i uvek sam bila za Banjaluku, a Prijedor posebno… »
Tanja Savić priznala vezu s gradonačelnikom! Iskreno progovorila o Drašku, pa izjavila da želi devojčicu!

Tanja Savić priznala vezu s gradonačelnikom! Iskreno progovorila o Drašku, pa izjavila da želi devojčicu!

Mondo 12.11.2021
Tanja Savić dala odgovor koji niko nije očekivao. Tanja Savić dala odgovor koji niko nije očekivao. O ljubavnoj romansi Tanje Savić i gradonačelnika Banjaluke Draška Stanivukovića već se duže vreme piše, a pevačica je sada prvi put potvrdila… »

Vesti dana »