Povezane vesti

Otkrivamo za šta je Ana Bekuta dobila najveći bakšiš na slavlju kod Rajkovića

Otkrivamo za šta je Ana Bekuta dobila najveći bakšiš na slavlju kod Rajkovića

Nova 16.11.2021
Fudbaleri reprezentacije Srbije sinoć su sleteli na beogradski aerodrom "Nikola Tesla" pravo iz Lisabona, gde su pobedili Portugalce i plasirali se na Svetsko prvenstvo 2022. Međutim, golman Predrag Rajković se iz Lisabona vratio malo pre ostatka ekipe… »
Ana Bekuta zapevala srpskom reprezentativcu! Golman joj dao bakšiš, a evo koja pesma ga je pogodila (video)

Ana Bekuta zapevala srpskom reprezentativcu! Golman joj dao bakšiš, a evo koja pesma ga je pogodila (video)

Mondo 16.11.2021
Predrag Rajković i njegova supruga Ana proslavili su prvi rođenan sina. Predrag Rajković i njegova supruga Ana proslavili su prvi rođenan sina. Golman reprezentacije Srbije Predrag Rajković vretio se pre svoje ekipe iz Lisabona gde su spektakularno… »
Slavlje fudbalera uz Bekutu: Rajković časti, „pogodila“ ga pesma VIDEO

Slavlje fudbalera uz Bekutu: Rajković časti, „pogodila“ ga pesma VIDEO

Nova 16.11.2021
Fudbaleri Srbije večeras su iz Lisabona sleteli u Beograd nakon pobede na reprezentacijom Portugala, kojom su sebi obezbedili mesto u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Kataru. Golman Predrag Rajković se iz Lisabona vratio malo pre ostatka ekipe… »
(Video) Rajković ani bekuti dao 50 evra: Srpski fudbaler slavi posle Portugala: "Kad imam ja dajem, kad nemam ja prosim"

(Video) Rajković ani bekuti dao 50 evra: Srpski fudbaler slavi posle Portugala: "Kad imam ja dajem, kad nemam ja prosim"

Blic 15.11.2021
Golman Predrag Rajković se iz Lisabona u Beograd vratio malo pre ostatka ekipe, kako bi prisustvovao rođendanskoj proslavili sina, na kojoj je goste zabavljala čuvena pevačica Ana Bekuta. Fudbalska reprezentacija Srbije sinoć je, podsetimo… »
(Video) Dubok dekolte za rođendan sina: Rajković se iz Lisabona vratio pre svih, a sve oči na žurki uprte u njegovu ženu -…

(Video) Dubok dekolte za rođendan sina: Rajković se iz Lisabona vratio pre svih, a sve oči na žurki uprte u njegovu ženu -…

Blic 15.11.2021
Golman Predrag Rajković se iz Lisabona u Beograd vratio pre ostatka ekipe, kako bi prisustvovao rođendanskoj proslavili sina. Fudbalska reprezentacija Srbije sinoć je, podsetimo, obezbedila plasman na Svetsko prvenstvo u Kataru. Deo nacionalnog tima… »

Vesti dana »