Povezane vesti

Komšić: Reč rat se u BiH otvoreno pominje

Komšić: Reč rat se u BiH otvoreno pominje

Politika 16.11.2021
BON – Uprkos izjavama međunarodnih političkih i vojnih predstavnika da u BiH nema opasnosti od sukoba, predsedavajući Predsedništva BiH Željko Komšić u izjavi za Dojče vele kaže da se reč „rat” u BiH otvoreno pominje, kao i u nemačkim… »
Komšić: Neću dopustiti cepanje BiH, ako treba braniću je kao 1990-ih

Komšić: Neću dopustiti cepanje BiH, ako treba braniću je kao 1990-ih

N1 Info 16.11.2021
Predsedavajući Predsedništva Bosne i Hercegovine Željko Komšić izjavio je, povodom najnovijih tenzija u toj zemlji, da ne može da dopusti da je neko "cepa i uništava" i da će je, ako bude potrebno, braniti kao 90-ih godina. „Sve ću učiniti da… »
Komšić: Reč rat se u BiH i nemačkim medijima otvoreno pominje

Komšić: Reč rat se u BiH i nemačkim medijima otvoreno pominje

RTV 16.11.2021
BON - Uprkos izjavama međunarodnih političkih i vojnih predstavnika da u BiH nema opasnosti od sukoba, predsedavajući Predsedništva BiH Željko Komšić u izjavi za Dojče vele kaže da se reč "rat" u BiH otvoreno pominje, kao i u nemačkim medijima… »
Komšić: Neću dozvoliti da mi se otima komad zemlje

Komšić: Neću dozvoliti da mi se otima komad zemlje

Vesti online 16.11.2021
“Ako me sateraju uza zid”, kaže Željko Komšić, braniću se isto kao devedesetih. Tako je član Predsedništva BiH u razgovoru za DW opisao atmosferu u zemlji i poručio koje su crvene linije. – Mislili smo da je to vreme prošlo – rekao je… »
Komšić ponovo udara na Dodika i Srbe: U BiH se rat otvoreno pominje

Komšić ponovo udara na Dodika i Srbe: U BiH se rat otvoreno pominje

Večernje novosti 16.11.2021
Foto Tanjug/AP Komšić kaže da su mislili da je to vreme prošlo, ali se, navodi, „spirala zla ubrzava“. - Ne možete pobeći ni od toga, i dođe trenutak da se i sa tim suočite - rekao je Komšić u Štugartu, gde su se proteklog vikenda okupili… »
Komšić: Neću dozvoliti da mi se otima komad zemlje

Komšić: Neću dozvoliti da mi se otima komad zemlje

Dojče vele 16.11.2021
„Ako me sateraju uza zid“, kaže Željko Komšić, braniće se isto kao devedesetih. Tako je član Predsedništva BiH u razgovoru za DW opisao atmosferu u zemlji i poručio koje su crvene linije. „Mislili smo da je to vreme prošlo“, rekao je… »

Vesti dana »