Povezane vesti

Vučić najavio: "Verovatno ću potpisati Zakon o eksproprijaciji. Ono što sam pročitao nema ničeg protiv Ustava"

Vučić najavio: "Verovatno ću potpisati Zakon o eksproprijaciji. Ono što sam pročitao nema ničeg protiv Ustava"

Telegraf 30.11.2021
Još nisam potpisao ovaj Zakon, ali sam pročitao tri različita mišljenja. Tražiću još dodatnih mišljenja, a onda ću doneti odluku - najavio je predsednik Vučić. O metrou se priča tačno 53 godine, krećemo da gradimo i biće gotovo za šest… »
Loznica na nogama, čeka se Vučić – Fon Kramon pita zašto tako tretirate građane

Loznica na nogama, čeka se Vučić – Fon Kramon pita zašto tako tretirate građane

N1 Info 30.11.2021
Čeka se potpis predsednika Srbije Aleksandra Vučića na Zakon o eksproprijaciji, nakon kojeg će nema sumnje - strah ljudi za sopstvenu imovinu biti veći. Najviše strahuju građani čija imanja su u dolinama planiranih rudnika. Okolina Loznice je na… »
Vučić u Makiškom polju: Ovde se dešava istorija

Vučić u Makiškom polju: Ovde se dešava istorija

Politika 30.11.2021
„Posle 53 godine počinjemo da gradimo metro i vi znate da će da bude završen za šest godina, jer ono što mi obećamo to i ispunimo. Za nas je ono što smo rekli, zavet pred građanima”, poručio je predsednik. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Vučić: Obilaziću gradilište metroa svake nedelje

Vučić: Obilaziću gradilište metroa svake nedelje

Beta 30.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas radove na projektu izgradnje infrastrukture i nasipanja platoa za depo beogradskog metroa na Makiškom polju i najavio da će to gradilište obilaziti svake nedelje. Radovi su počeli 22. novembra, ali… »
Vučić: Čini mi se da ću potpisati zakon o eksproprijaciji

Vučić: Čini mi se da ću potpisati zakon o eksproprijaciji

Slobodna Evropa 30.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da mu se "čini" da će da potpiše izmene zakona o eksproprijaciji, ali da "još nije siguran". "Pročitao sam tri različita mišljenja… Ono što sam pročitao, nije protiv Ustava. Tražiću dodatna… »
Vučić o Zakonu o eksproprijaciji: Čini mi se da ću potpisati

Vučić o Zakonu o eksproprijaciji: Čini mi se da ću potpisati

Sputnik 30.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prilikom obilaska radova na projektu izgradnje infrastrukture i nasipanja platoa za depo beogradskog metroa na Makiškom polju izjavio je da mu se čini da će potpisati Zakon o eksproprijaciji. "Tražio sam… »
Gradimo metro, ostvarujemo snove: Ministar Mali s predsednikom na Makiškom polju (foto, video)

Gradimo metro, ostvarujemo snove: Ministar Mali s predsednikom na Makiškom polju (foto, video)

Kurir 30.11.2021
BEOGRAD - Gradimo metro i ostvarujemo snove generacije građana, poručio je ministar finansija Siniša Mali na zvaničnom Instagram nalogu. Ministar je uz predsednika Srbije danas obišao Makiško polje, gde su u toku radovi projektu izgradnje… »
Predsednik o beogradskom metrou: Brže će se stizati nego automobilom sa jednog kraja grada na drugi

Predsednik o beogradskom metrou: Brže će se stizati nego automobilom sa jednog kraja grada na drugi

Večernje novosti 30.11.2021
Foto: Printskrin/Pink - Nema automobila koji će moći i u ponoć da stigne brže od metroa od Žarkova do Mirijeva u špicu - rekao je Vučić, nakon što je zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić rekao da će ujutru metroom moći da se stigne i… »
"Ničega se ne plašim" Vučić poručio: Ulici nikada neću da podilazim

"Ničega se ne plašim" Vučić poručio: Ulici nikada neću da podilazim

Večernje novosti 30.11.2021
Foto: Tanjug - Postoje ljudi kojima ne možete da pretite jer se ničega ne plaše. Koju prugu, metro ili železnicu su izgradili tajkun Ćuta, tajkun Đilas i tajkun Zelenović? Gde su nešto napravili? Ne možete da se setite? Pa, ne možete kad ne… »
Vučić: Čini mi se da ću potpisati Zakon o eksproprijaciji

Vučić: Čini mi se da ću potpisati Zakon o eksproprijaciji

N1 Info 30.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da mu se "čini" da će potpisati Zakon o eksproprijaciji i da je pročitao tri različita mišljenja stručnjaka u kojima se ne navodi da ima ičega protivustavnog. Nakon obilaska radova na izgradnji… »
Predsednik na Makiškom polju: Od ’68 nam obećavaju metro, neće uspeti ko pokušava da zaustavi Srbiju! Kud nisam obukao…

Predsednik na Makiškom polju: Od ’68 nam obećavaju metro, neće uspeti ko pokušava da zaustavi Srbiju! Kud nisam obukao…

Kurir 30.11.2021
Okupljeni ga dočekali povicima Aco, Aco. BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obilazi radove na projektu izgradnje infrastrukture i nasipanja platoa za depo beogradskog metroa na Makiškom polju. - Neće uspeti oni koji pokušavaju da zaustave… »
Predsednik: Obilaziću gradilište metroa svake nedelje

Predsednik: Obilaziću gradilište metroa svake nedelje

N1 Info 30.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je radove na projektu izgradnje infrastrukture i nasipanja platoa za depo beogradskog metroa na Makiškom polju i najavio da će to gradilište obilaziti svake nedelje. Radovi su počeli 22. novembra, ali bez… »
Vučić: Mislim da ću da potpišem Zakon o eksproprijaciji

Vučić: Mislim da ću da potpišem Zakon o eksproprijaciji

Nova 30.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da misli da će da potpiše Zakon o eksproprijaciji. „Video sam ga jutros i mislim da nema ništa protivustavno. Tražiću dodatna mišljenja“, rekao je Vučić, dodavši da se ničega ne plaši… »
Vučić: Čini mi se da ću potpisati Zakon o eksproprijaciji

Vučić: Čini mi se da ću potpisati Zakon o eksproprijaciji

Radio 021 30.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da mu se "čini" da će potpisati Zakon o eksproprijaciji. Vučić kaže da je pročitao tri različita mišljenja stručnjaka u kojima se ne navodi da ima ičega protivustavnog. On je rekao da ne voli… »
Vučić: Još nisam doneo odluku da li da potpišem Zakon o eksproprijaciji

Vučić: Još nisam doneo odluku da li da potpišem Zakon o eksproprijaciji

RTS 30.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da još nije odlučio da li će potpisati zakon o eksproprijaciji, da je tražio mišljenje stručnjaka, ali da oni smatraju da u njemu ništa nije protiv Ustava Srbije. Aleksandar Vučić je tako odgovorio… »
Vučić na makiškom polju: Oni koji pokušavaju da zaustave Srbiju u tome neće uspeti

Vučić na makiškom polju: Oni koji pokušavaju da zaustave Srbiju u tome neće uspeti

Večernje novosti 30.11.2021
Foto: Printskrin/Pink Vučića je dočekao veliki broj građana. - Hvala vam što ste došli ovde jer se ovde danas dešava istorija. Hvala vam što vam nije bilo teško da dođete. Oni koji pokušavaju da zaustave Srbiju u tome neće uspeti. Od 1968… »
Vučić na „mestu zločina“ na Makišu: Citirao de Gola, rekao da će doći opet

Vučić na „mestu zločina“ na Makišu: Citirao de Gola, rekao da će doći opet

Nova 30.11.2021
Predsednik Aleksandar Vučić obišao je ovog jutra radove na Makišu, gde je prošle nedelje počela gradnja beogradskog metroa. „Od 1968. godine nam obećavaju metro. Kako je rekao Šarl de Gol: „Ja ovo gradim za obične ljude“. Naše je samo da… »
Neopisivo veliki revolt običnog sveta u Srbiji: Vučić o protestima - demokratija ima svoju cenu

Neopisivo veliki revolt običnog sveta u Srbiji: Vučić o protestima - demokratija ima svoju cenu

Srbija danas 30.11.2021
Većina s vremena na vreme mora da trpi, kazao je predsednik Srbije. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obilazi radove na projektu izgradnje infrastrukture i nasipanja platoa za depo beogradskog metroa na Makiškom polju. On je ovom prilikom rekao da… »
"Ulici neću da podilazim" Predsednik Vučić otkrio da li će potpisati Zakon o eksproprijaciji

"Ulici neću da podilazim" Predsednik Vučić otkrio da li će potpisati Zakon o eksproprijaciji

Srbija danas 30.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obilazi radove na projektu izgradnje infrastrukture i nasipanja platoa za depo beogradskog metroa na Makiškom polju. Predsednik je davao izjave za medije gde se osvrnuo i na proteste tokom vikenda kao i na pitanje da… »

Vesti dana »