Povezane vesti

Miljanina prva izjava nakon diskvalifikacije! Zadrugarkino šok priznanje: Znam da sam mogla da ubijem Zolu, ali opet bih isto…

Miljanina prva izjava nakon diskvalifikacije! Zadrugarkino šok priznanje: Znam da sam mogla da ubijem Zolu, ali opet bih isto…

Alo 08.12.2021
Evo kako se sada oseća Miljana. Kao bomba odjeknula je vest da je Miljana Kulić hitnom odlukom Velikog šefa diskvalifikovana iz ''Zadruge 5''. Kulićeva je progovorila o svemu što se izdešavalo u Beloj kući. - Odvratno se osećam, jadno, srozano… »
Miljana u suzama nakon diskvalifikacije! Ostaje bez kuće, a zbog tuče se ne kaje - "Znam da sam mogla da ubijem Zolu!"

Miljana u suzama nakon diskvalifikacije! Ostaje bez kuće, a zbog tuče se ne kaje - "Znam da sam mogla da ubijem Zolu!"

Mondo 08.12.2021
Miljana Kulić dala svoj prvi intervju. Miljana Kulić dala svoj prvi intervju. Miljana Kulić diskvalifikovana je iz Zadruge nakon što je bivšeg dečka Lazara Čolića Zolu napala na spavanju, udarila ga štikolm i razbila mu glavu. Njegove prve fotke… »
Drogirala sam se sa janjušem i majom! Šok tvrdnje Miljane Kulić nakon diskvalifikacije - "Donosili su belo na prozor!"

Drogirala sam se sa janjušem i majom! Šok tvrdnje Miljane Kulić nakon diskvalifikacije - "Donosili su belo na prozor!"

Mondo 08.12.2021
Miljana Kulić iznela šokantne tvrdnje nakon diskvalifikacije iz Zadruge. Miljana Kulić iznela šokantne tvrdnje nakon diskvalifikacije iz Zadruge. Miljana Kulić diskvalifikovana je iz Zadruge nakon što je bivšeg dečka Lazara Čolića Zolu udarila… »
Šok tvrdnje miljane Kulić nakon diskvalifikacije: Drogirala sam se sa Janjušem i Majom! A Zola me je tukao, išla sam u…

Šok tvrdnje miljane Kulić nakon diskvalifikacije: Drogirala sam se sa Janjušem i Majom! A Zola me je tukao, išla sam u…

Kurir 08.12.2021
Miljana Kulić iznela šokantne tvrdnje nakon diskvalifikacije iz Zadruge 5 pošto je nasrnula na Lazara Čolića Zolu. Bivša rijaliti učesnica je u svom prvom intervjuu po izlasku iz rijalitija za Informer priznala da je tek sada svesna šta je… »
Prve fotke zole nakon tuče: Modrice i zavoji na glavi - ovako izgleda nakon što ga je Miljana unakazila! (foto)

Prve fotke zole nakon tuče: Modrice i zavoji na glavi - ovako izgleda nakon što ga je Miljana unakazila! (foto)

Mondo 08.12.2021
Lazar Čolić Zola završio na previjanju. Lazar Čolić Zola završio na previjanju. Miljana Kulić napravila je opšti haos prethodne večeri u Zadruzi, kada je svog bivšeg dečka Lazara Čolića Zolu pretukla štiklom i raskrvarila mu pola glave, zbog… »
Miljana o krivičnom gonjenju, drogiranju sa majom i janjušem, kamatašima i zolinim nameštaljkama: Veliki intervju posle…

Miljana o krivičnom gonjenju, drogiranju sa majom i janjušem, kamatašima i zolinim nameštaljkama: Veliki intervju posle…

Blic 08.12.2021
Miljana Kulić diskvalifikovana je iz "Zadruge" nakon što je bivšem dečku Lazaru Čoliću Zoli razbila štiklom glavu dok je spavao. Sad je u velikom intervjuu iznela niz šokantnih detalja, te progovorila i o stvarima o kojima nije pričala u… »

Vesti dana »