Povezane vesti

Glumac Milan Marić besan na doktorku: Ne zloupotrebljavajte decu za svoje morbidne porive!

Glumac Milan Marić besan na doktorku: Ne zloupotrebljavajte decu za svoje morbidne porive!

Alo 15.12.2021
Milan Marić i njegova koleginica Milica Gojković izjavili su da ih je na snimanju popularne serije "Besa" zarazilo dete. Te njihove reči antivakserime su se učinile idealnima, kako bi počeli da šire dezinformacije i teorije zavere. Aludirali su… »
"Ne zloupotrebljavajte decu za svoje morbidne porive": Milan Marić pobesneo pa odbrusio doktorki antivakserki! (foto)

"Ne zloupotrebljavajte decu za svoje morbidne porive": Milan Marić pobesneo pa odbrusio doktorki antivakserki! (foto)

Mondo 15.12.2021
Glumac Milan Marić potpuno je odlepio nakon što je jedna doktorka na Tviteru etiketirala dete koje glumi sa njima da ih je zarazilo korona virusom. Glumac Milan Marić potpuno je odlepio nakon što je jedna doktorka na Tviteru etiketirala dete koje… »
Milan Marić: Vakcinisan sam, što bih i Vama preporučio!

Milan Marić: Vakcinisan sam, što bih i Vama preporučio!

Svet plus 15.12.2021
Vakcinisan sam, što bih i Vama preporučio, kaže glumac. Milan Marić i glumica Milica Gojković izjavili su za domaće medije da ih je na snimanju serije "Besa" zarazilo dete. Antivakserima je ova njihova izjava odmah bila povod za javne prozivke na… »
Milan Marić odbrusio antivakserki: Ne zloupotrebljavajte decu za vaše morbidne porive

Milan Marić odbrusio antivakserki: Ne zloupotrebljavajte decu za vaše morbidne porive

Večernje novosti 15.12.2021
Foto: Katarina Mihajlović Nakon što su antivakseri počeli da se pozivaju na teorije zavere, glumac se ubrzo oglasio i objasnio da ih dete nije zarazilo koronom, već bakterijom koju je pokupilo u vrtiću. Jedna korisnica Tvitera objavila je fotografiju… »

Vesti dana »