Povezane vesti

Prva fotka ćerke Kaće Grujić i Marka Gobeljića: Dobro došla, lutko FOTO

Prva fotka ćerke Kaće Grujić i Marka Gobeljića: Dobro došla, lutko FOTO

Nova 15.12.2021
Pevačica Katarina Grujić i fudbaler Marko Gobeljić danas su dobili ćerku kojoj su dali ime Katja, a ponosni otac je na Instagramu objavio i fotografiju bebe iz porodilišta. „Dobro došla, lutko moja“, napisao je Marko Gobeljić na Instagram… »
Gobelja postao ćale! Porodila se katarina Grujić: Oglasio se fudbaler i podelio fotku naslednice, ovako su je nazvali!

Gobelja postao ćale! Porodila se katarina Grujić: Oglasio se fudbaler i podelio fotku naslednice, ovako su je nazvali!

Mondo 15.12.2021
Katarina Grujić rodila zdravu devojčicu. Katarina Grujić rodila zdravu devojčicu. Katarina Grujić i Marko Gobeljić postali su roditelji! Pevačica je na svet donela zdravu devojčicu kojoj su novopečeni roditelji dali ime Katja, a Gobeljić je… »
Porodila se Kaća Grujić: Ponosni tata već slavi rođenje ćerke u kafani

Porodila se Kaća Grujić: Ponosni tata već slavi rođenje ćerke u kafani

Nova 15.12.2021
Pevačica Katarina Grujić porodila se danas i na svet donela zdravu devojčicu Katju. Ovo je prvo dete popularne pevačice i njenog izabranika, fudbalera Marka Gobeljića. Naime, ponosni tata, rezervisao je restoran u kom trenutno slavi rođenje ćerke… »
"Dobro došla, lutko moja" Prva fotografija bebe Kaće Grujić i Marka Gobeljića

"Dobro došla, lutko moja" Prva fotografija bebe Kaće Grujić i Marka Gobeljića

Blic 15.12.2021
Pevačica Katarina Grujić porodila se danas i na svet donela zdravu devojčicu Katju. Ponosni tata podelio je fotografiju bebe na svom Instagram profilu. - Dobrodošla lutko moja, napisao je Marko Gobeljić na storiju uz predivnu fotografiju… »
Porodila se katarina grujić: Pevačica i fudbaler dobili naslednicu, dali su joj predivno ime

Porodila se katarina grujić: Pevačica i fudbaler dobili naslednicu, dali su joj predivno ime

Večernje novosti 15.12.2021
Foto: Instagram Kako se saznaje, pevačica se porodila carskim rezom, a mama i ćerkica osećaju se odlično. Naslednica je, kako su roditelji i planirali, dobila ime Katja. I Katarini i fudbaleru Marku Gobeljiću ovo je prvo dete. Predivnu vest popularni… »

Vesti dana »