Povezane vesti

Prva slika BEBE! Kaća Grujić se oglasila iz porodilišta!

Prva slika BEBE! Kaća Grujić se oglasila iz porodilišta!

Svet & Skandal 15.12.2021
Kaća Grujić porodila se jutros u privatnom porodilištu i na svet donela devojčicu kojoj su njen suprug Marko Gobeljić i ona odlučili da daju ime Katja. I dok Gobelja već slavi sa svojim prijateljima, Kaća Grujić se oporavlja u porodilištu. Za to… »
Marko Gobeljić objavio prvu fotografiju mame i bebe iz porodilišta (FOTO)

Marko Gobeljić objavio prvu fotografiju mame i bebe iz porodilišta (FOTO)

Vesti online 15.12.2021
Pevačica Katarina Grujić i fudbaler Marko Gobeljić danas su se ostvarili u najvažnijoj životnoj ulozi kada su postali roditelji i dobili svoje prvo dete. Popularna folkerka i uspešni sportista dobili su ćerkicu za koju su odabrali ime Katja… »
Isplivala prva slika ćerke fudbalera i pevačice: Katja spava, mama je ljubi - Katarina nikad lepše nije izgledala (foto)

Isplivala prva slika ćerke fudbalera i pevačice: Katja spava, mama je ljubi - Katarina nikad lepše nije izgledala (foto)

Mondo 15.12.2021
Katarina Grujić i Marko Gobeljić danas su postali roditelji. Katarina Grujić i Marko Gobeljić danas su postali roditelji Katarina Grujić i Marko Gobeljić danas su postali r oditelji devojčice Katje, a lepe vesti prvo je objavio ponosni tata. Nakon… »
Prva fotka kaće Grujić sa ćerkom: Emotivan prizor iz porodilišta, a evo gde je za to vreme uhvaćen tata Gobeljić

Prva fotka kaće Grujić sa ćerkom: Emotivan prizor iz porodilišta, a evo gde je za to vreme uhvaćen tata Gobeljić

Blic 15.12.2021
Pevačica Katarina Grujić danas se porodila i na svet donela ćerku, a sada je osvanula i prva fotografija mame i bebe iz porodilišta. Sliku na kojoj Kaća drži malenu Katju u naručju i ljubi je, koju možete videti na početku teksta, podelila je… »
Emotivan prizor: Prva fotka Katarine Grujić sa bebom FOTO

Emotivan prizor: Prva fotka Katarine Grujić sa bebom FOTO

Nova 15.12.2021
Pevačica Katarina Grujić porodila se danas i na svet donela zdravu devojčicu Katju, a sada je njen suprug, fudbaler marko Gobeljić, podelio drugu novu fotografiju naslednice. Ovo je njihovo prvo dete, a dali su joj ima Katja. Ovo je prvo dete… »
Dragi moji Gobeljići! Anastasija Ražnatović dirljivim rečima čestitala Katarini Grujić i fudbaleru lepe vesti

Dragi moji Gobeljići! Anastasija Ražnatović dirljivim rečima čestitala Katarini Grujić i fudbaleru lepe vesti

Mondo 15.12.2021
Katarina Grujić porodila se i na svet donela ćerkicu. Katarina Grujić porodila se i na svet donela ćerkicu. Ponosni roditelji Katarina Grijić i njen suprug fudbaler Marko Gobeljić postali su roditelji jedne male devojčice kojoj su dali ime Katja… »
Prva fotka mame kaće i male katje! Gobeljić raznežio sve na mrežama trenutkom iz porodilišta! Pevačica blista (foto)

Prva fotka mame kaće i male katje! Gobeljić raznežio sve na mrežama trenutkom iz porodilišta! Pevačica blista (foto)

Kurir 15.12.2021
Marko Gobeljić ne krije sreću što je postao otac, pa je sada objavio fotografiju koja je raznežila sve. Naime, pevačica Katarina Grujić danas se porodila i na svet donela devojčicu Katju, a sada je fudbaler stavio prvu sliku svoje dve ljubavi… »
Oglasio se marko gobeljić: Postavio fotografiju ćerke, prva mu čestitala supruga saigrača

Oglasio se marko gobeljić: Postavio fotografiju ćerke, prva mu čestitala supruga saigrača

Večernje novosti 15.12.2021
Foto: Instagram Naime, njegova supruga Katarina Grujić porodila se danas i na svet je donela devojčicu. - Dobro došla, lutko moja - napisao je Zvezdin fudbaler. Među prvima im je čestitala i Snežana Borjan, supruga kapitena crveno-belih Milana… »
Kuma Andreana uputila kaći dirljive reči: Lafčino moja, postala si majka! Nabrojala i šta je sve koleginica za nju učinila

Kuma Andreana uputila kaći dirljive reči: Lafčino moja, postala si majka! Nabrojala i šta je sve koleginica za nju učinila

Kurir 15.12.2021
Pevačica Katarina Grujić dobila je ćerku Katju, a ponosni tata Marko Gobeljić objavio je lepu vest na Instagramu. Sada se kuma Andreana Čekić pridružila čestitkama preko društvenih mreža i napisala emotivnu poruku Katarini. Kuma koja je… »
"Dobrodošla, lutko moja!" Kakav izliv emocija Marka Gobeljića! Fudbaler Zvezde danas prvi put postao tata, a onda sa svima…

"Dobrodošla, lutko moja!" Kakav izliv emocija Marka Gobeljića! Fudbaler Zvezde danas prvi put postao tata, a onda sa svima…

Sportal blic 15.12.2021
Fudbaler Zvezde je danas najsrećniji čovek u Srbiji! Naime, njegova supruga, poznata pevačica se porodila rano jutros u porodilištu "Narodni front" i na svet donela jednu zdravu devojčicu, koja će nositi ime Katja. Defanzivac crveno-belih je naravno… »

Vesti dana »