Povezane vesti

Otac nestalog Splićanina čuo se poslednji put sa sinom u petak oko 17 sati

Otac nestalog Splićanina čuo se poslednji put sa sinom u petak oko 17 sati

Politika 02.01.2022
Nenad Periš, otac 27-ogodišnjeg Mateja Periša iz Splita, koji je nestao tokom novogodišnje noći u Beogradu, kaže da se sa sinom poslednji put čuo 31. decembra oko 17 časova i da nije primetio ništa neobično tokom razgovora. ''Ništa nije… »
"Verujem srpskoj policiji": Otac nestalog Mateja stigao u Beton halu, pretraživanje reke u toku (foto)

"Verujem srpskoj policiji": Otac nestalog Mateja stigao u Beton halu, pretraživanje reke u toku (foto)

Blic 02.01.2022
- Verujem srpskoj policiji i zato se neću mešati u potragu. Nema nikakvih novih informacija za sada - rekao je s očima punim suza Nenad Periš, otac Splićanina Mateja Periša (26) koji je nestao u noći između četvrtka i petka minule godine u… »
"Samo Mateja da nađem, pa makar ga morao samo jednom poljubiti": Jedva, kroz plač izgovorio je otac nestalog momka iz Splita…

"Samo Mateja da nađem, pa makar ga morao samo jednom poljubiti": Jedva, kroz plač izgovorio je otac nestalog momka iz Splita…

Blic 02.01.2022
Nenad Periš, otac Mateja Periša (27) iz Splita, koji je nestao u Beogradu, kaže da se sa sinom poslednji put čuo 30. decembra oko 17 časova i da nije primetio ništa neobično tokom razgovora. On je bio sa najboljim prijateljima iz osnovne škole… »
"Znao sam da nešto nije u redu" u Beograd stiže otac nestalog mladića iz Splita: Molim vas, pomozite mi!

"Znao sam da nešto nije u redu" u Beograd stiže otac nestalog mladića iz Splita: Molim vas, pomozite mi!

Alo 02.01.2022
Potraga za Matejom Perišem (27) nestalim noć pre Nove godine i danas se nastavlja, a tim povodom njegov otac Nenad danas dolazi u Beograd. Zabrinut zbog nestanka sina o kome već drugi dan nema ni traga ni glasa, Nenad Periš već je stupio u kontakt sa… »
"Muče me neke dileme": Otac nestalog Mateja sutra stiže u Beograd: U potragu se uključili i Igor Milanović i Darko…

"Muče me neke dileme": Otac nestalog Mateja sutra stiže u Beograd: U potragu se uključili i Igor Milanović i Darko…

Blic 02.01.2022
"Mateju je ovo bio prvi put da ide u Beograd i, da vam pravo kažem, nisam bio ni sada za to da ide baš tamo čekati Novu godinu. Ali, išao je s prijateljima koje zna još iz osnovne škole pa mi je ipak bilo nekako lakše", priča otac nestalog… »

Vesti dana »