Povezane vesti

Kaća i gobelja slave prvi Božić sa ćerkom: Mama grmi u miniću, a tata drži mezimicu! Porodičnom slikom čestitali…

Kaća i gobelja slave prvi Božić sa ćerkom: Mama grmi u miniću, a tata drži mezimicu! Porodičnom slikom čestitali…

Mondo 07.01.2022
Katarina Grujić i Marko Gobeljić s puno ljubavi slave današnji praznik. Katarina Grujić i Marko Gobeljić s puno ljubavi slave današnji praznik. Katarina Grujić i Marko Gobeljić slave prvi Božić sa ćerkom Katjom, koja je rođena 15. decembra, pa… »
Prvi Božić sa ćerkom Katjom: Katarina Grujić i Gobelja pokazali naslednicu, a onda i raskoš doma u kom sada žive

Prvi Božić sa ćerkom Katjom: Katarina Grujić i Gobelja pokazali naslednicu, a onda i raskoš doma u kom sada žive

Blic 07.01.2022
Katarina Grujić i fudbaler Marko Gobeljić danas proslavljuju Božič u svom domu i to po prvi put sa malenom ćerkom Katjom. Pevačica se i pohvalila da je ona izvukla paru iz česnice. Sa osmehom na licu pozirali su sa bebom, a onda pokazali raskoš… »
Prvi Božić sa ćerkom katjom: Gobeljići pozirali sa naslednicom, pevačica pokazala česnicu (foto)

Prvi Božić sa ćerkom katjom: Gobeljići pozirali sa naslednicom, pevačica pokazala česnicu (foto)

Večernje novosti 07.01.2022
Foto: Instagram/katarinagrujic.doll Pevačica porodila se prošlog meseca, a posle nekoliko dana novopečenih tata izveo je svoju suprugu i naslednicu iz porodilišta i doveo ih u porodični dom, gde danas svi zajedno na okupu, u miru i slozi, provode… »
Jelena Đoković: Volela bih da je moja porodica danas na okupu

Jelena Đoković: Volela bih da je moja porodica danas na okupu

Dnevnik 07.01.2022
BEOGRAD: Srećan Božicć svima koji ga danas slave! Mir Božiji! Želim da svi budu zdravi, srećni, sigurni i zajedno sa porodicama. Volela bih da je moja porodica danas na okupu, ali uteha mi je da smo barem zdravi. I mi ćemo rasti iz ovog iskustva… »
Jelena Đoković se prvi put oglasila! Emotivna poruka o Novaku i porodici: Duboko udahnem da se smirim...

Jelena Đoković se prvi put oglasila! Emotivna poruka o Novaku i porodici: Duboko udahnem da se smirim...

Mondo 07.01.2022
Supruga najboljeg tenisera sveta prekinula je ćutanje povodom njegove situacije. Supruga najboljeg tenisera sveta prekinula je ćutanje povodom njegove situacije Dok je Novak Đoković u imigrantskom hotelu u Melburnu, Jelena Đoković i njegovi… »
"Duboko uzdahnem da se smirim": Jelena Đoković se oglasila prvi put : "Volela bih da je moja porodica na okupu"

"Duboko uzdahnem da se smirim": Jelena Đoković se oglasila prvi put : "Volela bih da je moja porodica na okupu"

Blic 07.01.2022
Supruga najboljeg tenisera na svetu Novaka Đokovića, Jelena Đoković prvi put se oglasila nakon drame koju on trenutno proživljava u Melburnu. Ona je na svom Instagram profilu svima čestitala Božić uz fotografiju na kojoj se grli sa mužem, ali se… »

Vesti dana »