Povezane vesti

Oglasio se Tonči Huljić nakon vesti da će postati deda

Oglasio se Tonči Huljić nakon vesti da će postati deda

Vesti online 13.01.2022
Nakon što su hrvatski mediji objavili da muzičar Petar Grašo i njegova 14 godina mlađa izabranica Hana Huljić čekaju dete, oglasio se i budući deda Tonči Huljić. Huljić je trenutno u Beogradu, a kaže da ni sam ne zna otkuda “cure” ovakve… »
Prva fotografija trudne hane Huljić: Čeka bebu sa 14 godina starijim Petrom Grašom, a komentari ne prestaju da se nižu

Prva fotografija trudne hane Huljić: Čeka bebu sa 14 godina starijim Petrom Grašom, a komentari ne prestaju da se nižu

Blic 13.01.2022
Pevač Petar Grašo čeka prvo dete sa 14 godina mlađom izabranicom Hanom Huljić. Ona je sada objavila svoju fotografiju i dobila pregršt čestitki u komentarima. "Informacija je tačna, srećni smo i uzbuđeni, ali ništa drugo ne bih komentarisala… »
Grašova 14 godina mlađa Hana potvrdila da je trudna: Beba stiže posle nekoliko meseci veze, a oni više ne kriju sreću!

Grašova 14 godina mlađa Hana potvrdila da je trudna: Beba stiže posle nekoliko meseci veze, a oni više ne kriju sreću!

Mondo 13.01.2022
Petar Grašo i Hana Huljić uskoro će postati roditelji. Petar Grašo i Hana Huljić uskoro će postati roditelji. Nakon srećne vesti da Petar Grašo i njegova četrnaest godina mlađa devojka Hana Huljić nakon samo nekoliko meseci veze čekuju bebu… »
Srećni smo i uzbuđeni! Oglasila se 14 godina mlađa devojka Petra Graša, potvrdila da čekaju bebu!

Srećni smo i uzbuđeni! Oglasila se 14 godina mlađa devojka Petra Graša, potvrdila da čekaju bebu!

Kurir 13.01.2022
Pevač Petar Grašo čeka prvo dete sa 14 godina mlađom izabranicom Hanom Huljić. Oni su nakon nekoliko meseci veze priznali da čekaju bebu, a vest je potvrdila da će uskoro dobiti prinovu. "Informacija je tačna, srećni smo i uzbuđeni, ali ništa… »
Tonči progovorio o ćerkinoj trudnoći sa Grašom: "Nismo mi rijaliti porodica, nadam se da će me i sin obradovati sa…

Tonči progovorio o ćerkinoj trudnoći sa Grašom: "Nismo mi rijaliti porodica, nadam se da će me i sin obradovati sa…

Blic 12.01.2022
Nakon što je do domaćih medija dospela vest da je njegova ćerka Hana Huljić trudna sa pevačem Petrom Grašom, muzičar Tonči Huljić je ostao zatečen što je ova informacija pronašla svoj put do javnosti. Naime, kako sam Tonči ističe, u sve su… »
Petar grašo postaje otac: Tončijeva ćerka trudna, Hana čeka dete s 14 godina starijim tatinim kolegom

Petar grašo postaje otac: Tončijeva ćerka trudna, Hana čeka dete s 14 godina starijim tatinim kolegom

Večernje novosti 12.01.2022
Foto: Printskrin/Instagram Da tridesetjednogodišnja Hana i četrdesetpetogodišnji Petar očekuju dete potvrdila je Martina Podgorski, PR popularnog pevača. - Informacije o trudnoći Hane Huljić su tačne. Porodica i prijatelji veoma su srećni. Kao to… »

Vesti dana »