Povezane vesti

Pupovac: Ne žalim što sam bio u Banjaluci

Pupovac: Ne žalim što sam bio u Banjaluci

Politika 13.01.2022
VUKOVAR - Nakon niza kritika na račun predsednika Srpskog nacionalnog veća (SNV), zbog prisustva na obeležavanju Dana Republike Srpske prošlog vikenda, Milorad Pupovac poručio je danas da ne žali što je bio u Banjaluci, jer, kako ističe, ništa u… »
Ne žalim, moje prisustvo nije imalo politički karakter: Oglasio se Pupovac o odlasku u Banjaluku video

Ne žalim, moje prisustvo nije imalo politički karakter: Oglasio se Pupovac o odlasku u Banjaluku video

Kurir 13.01.2022
Milorad Pupovac, predsednik Srpskog nacionalnog veća u Hrvatskoj, oglasio se povodom kritika zbog prisustva na obeležavanju Dana Republike Srpske 9. januara. “Ne žalim što sam išao na akademiju obeležavanja dana RS-a jer ništa u mojim namerama… »
Pupovac ne žali što je bio u Banjoj Luci devetog januara

Pupovac ne žali što je bio u Banjoj Luci devetog januara

Al Jazeera 13.01.2022
Pupovac je novinarima u Vukovaru rekao da njegovo prisustvo u Banjoj Luci nije imalo politički karakter. Nakon niza kritika na račun predsjednika Srpskog nacionalnog vijeća (SNV), zbog prisustva na obilježavanju neustavnog Dana Republike Srpske… »
"Ne žalim što sam bio u Banjaluci": Nakon niza kritika oglasio se Milorad Pupovac

"Ne žalim što sam bio u Banjaluci": Nakon niza kritika oglasio se Milorad Pupovac

Blic 13.01.2022
Nakon niza kritika na račun predsednika Srpskog nacionalnog veća (SNV), zbog prisustva na obeležavanju Dana Republike Srpske prošlog vikenda, Milorad Pupovac poručio je danas da ne žali što je bio u Banjaluci, jer, kako ističe, ništa u njegovim… »
Milorad Pupovac: “Nastavljamo saradnju sa Republikom Srpskom”

Milorad Pupovac: “Nastavljamo saradnju sa Republikom Srpskom”

Večernje novosti 13.01.2022
Foto: Srna Nakon sednice, Milorad Pupovac odgovarao je na pitanja novinara o njegovoj prisutnosti na proslavi dana Republike Srpske (BiH) u Banjoj Luci. "Ne žalim što sam išao na akademiju obilježavanja dana RS-a jer ništa u mojim namjerama nije bilo… »
Pupovac: Ne žalim što sam bio u Banjaluci

Pupovac: Ne žalim što sam bio u Banjaluci

RTV 13.01.2022
VUKOVAR - Nakon niza kritika na račun predsednika Srpskog nacionalnog veća (SNV), zbog prisustva na obeležavanju Dana Republike Srpske prošlog vikenda, Milorad Pupovac poručio je danas da ne žali što je bio u Banjaluci, jer, kako ističe, ništa u… »

Vesti dana »