Povezane vesti

Đukanović: Moja uloga u stvarnoj ili izmišljenoj pripremi atentata najobičnija glupost; Vulin: Zvicer bez političkog šefa…

Đukanović: Moja uloga u stvarnoj ili izmišljenoj pripremi atentata najobičnija glupost; Vulin: Zvicer bez političkog šefa…

RTV 01.02.2022
PODGORICA - Predsednik Crne Gore Milo Đukanović je nakon objavljivanja informacije o planiranom atentatu na predsjednika Srbije Aleksandra Vucica, i dovođenja njega u vezu sa tim događajem, danas danas izjavio da je reč o "najobičnijim glupostima i… »
Đukanović: Glupost da ja imam veze sa pripremom atentata na Vučića

Đukanović: Glupost da ja imam veze sa pripremom atentata na Vučića

RTS 01.02.2022
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović kaže da je dovođenje njega u vezu sa planiranjem atentata na predsednika Srbije Aleksandra Vučića "najobičnija glupost i politikantska konstrukcija". Ističe da će Demokratska partija socijalista podržati smenu… »
Đukanović: Glupost je da me dovode u vezu sa pripremom atentata na Vučića

Đukanović: Glupost je da me dovode u vezu sa pripremom atentata na Vučića

N1 Info 01.02.2022
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović izjavio je za agenciju MINA da je dovođenje njega u vezu sa planiranjem atentata na predsednika Srbije Aleksandra Vučića "najobičnija glupost i politikantska konstrukcija". Upitan kako komentariše da je, nakon… »
Đukanović: Priču o atentatu spinuje jedan broj bolesnih ljudi u Srbiji

Đukanović: Priču o atentatu spinuje jedan broj bolesnih ljudi u Srbiji

Danas 01.02.2022
“To su najobičnije gluposti i politikantske konstrukcije”, kazao je crnogorski predsednik Milo Đukanović u intervjuu agenciji Mina odgovarajući na pisanja prorežimskih medija u Srbiji da je sprečen atentat na Aleksandra Vučića, te da se… »
Đukanović: Glupost da ja imam veze sa pripremom atentata na Vučića

Đukanović: Glupost da ja imam veze sa pripremom atentata na Vučića

Vesti online 01.02.2022
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović kaže da je dovođenje njega u vezu sa planiranjem atentata na predsednika Srbije Aleksandra Vučića “najobičnija glupost i politikantska konstrukcija”. Đukanović je rekao da “jedan broj ljudi bolesnog… »

Vesti dana »