Povezane vesti

Jevtović se oglasio po povratku: Najlepše je u ovoj opremi! (video)

Jevtović se oglasio po povratku: Najlepše je u ovoj opremi! (video)

Hot sport 02.02.2022
Drugo zimsko pojačanje Partizana o povratku u isti Marko Jevtović je juče i zvanično postao drugi povratnik ove zime, nakon Ljubomira Fejse, u Partizan, potpisao je višegodišnji ugovor koji ga je obavezao na vernost crno-belima sve do 2025. godine… »
Jevtović: Još nisam svestan da sam u Partizanu, možemo da izbacimo Spartu

Jevtović: Još nisam svestan da sam u Partizanu, možemo da izbacimo Spartu

Nova 02.02.2022
Marko Jevtović se posle četiri godine u turskoj Konji i Al Ahliju iz Katara vratio u Partizan i već se pridružio ekipi na pripremama u Beleku. „Još uvek nisam svestan da sam u Partizanu, sve se brzo odigralo, ali najlepše je biti u crno-beloj… »
Jevtović: "Najlepše je biti u ovoj opremi"

Jevtović: "Najlepše je biti u ovoj opremi"

Sportske.net 02.02.2022
Marko Jevtović vratio se u Patizan posle četiri godine, a dao je kratak intervju za klupsku televiziju po pridruživanju ekipi. "Još uvek nisam svestan. Sve je tako brzo bilo, ali najlepše je biti u ovoj opremi", rekao je, pa dodao: "Kad god sam imao… »
Još nisam svestan da sam se vratio u Partizan: Vezista stigao na pripreme i imao poruku za Čehe! (video)

Još nisam svestan da sam se vratio u Partizan: Vezista stigao na pripreme i imao poruku za Čehe! (video)

Mondo 02.02.2022
Marko Jevtović je još jedan od povratnika u Humsku. Marko Jevtović je još jedan od povratnika u Humsku. Posle tri i po godine u inostranstvu, vremena provedenog u Turskoj i Kataru, Marko Jevtović je ponovo igrač Partizana. U utorak je sa crno-belima… »
Marko Jevtović novi povratnik u Partizan

Marko Jevtović novi povratnik u Partizan

Danas 01.02.2022
Na kraju berićetne jesenje polusezone, sportski sektor Partizana obznanio je potragu za zadnjim veznim, pa je posle prodaje Aleksandra Šćekića doveo dvojicu iskusnih „kvaritelja“ protivnikove igre i začetnika akcija svog tima. U oba slučaja… »

Vesti dana »