Povezane vesti

Zvezda predstavila pojačanje iz Bajerna, on je nova crveno-bela ''sedamnaestica''!

Zvezda predstavila pojačanje iz Bajerna, on je nova crveno-bela ''sedamnaestica''!

Sportske.net 02.02.2022
Bilo je izvesno još pre nekoliko dana, čekalo se samo ozvaničenje i potpis ugovora, što se danas konačno i dogodilo. Novi fudbaler Crvene zvezde je 18-godišnji lrvokrilni fudbaler Nemanja Motika koji je na ''Marakanu'' stigao iz minhenskog Bajerna… »
Zvanično: Nemanja Motika potpisao za Zvezdu

Zvanično: Nemanja Motika potpisao za Zvezdu

Nova 02.02.2022
Crvena zvezda i zvanično je dovela Nemanju Motiku iz Bajern Minhena. Omladinski reprezentativac Srbije potpisao je ugovor na četiri godine i zadužio je dres sa brojem 17. Motika je imao sjajan omladinski staž u dresu Bajerna, ali nije bio u planovima… »
Crveno-beli dobili pojačanje iz Bajerna: Motika prešao u Zvezdu (VIDEO)

Crveno-beli dobili pojačanje iz Bajerna: Motika prešao u Zvezdu (VIDEO)

Vesti online 02.02.2022
Talentovani srpski omladinski reprezentativac Nemanja Motika novi je fudbaler Crvene zvezde, saopštili su crveno-beli. Momak rođen 2003. godine stigao je iz minhenskog Bajerna i potpisao ugovor na četiri godine. On je zadužio dres sa brojem 17. Motika… »
Motika uzeo broj 17 zbog Marina, pričao i sa Stankovićem

Motika uzeo broj 17 zbog Marina, pričao i sa Stankovićem

Nova 02.02.2022
Fudbalski klub Crvena zvezda ozvaničila je saradnju sa Nemanjom Motikom, koji je prilikom potpisivanja ugovora otkrio zanimljive detalje. Nemanja je rođen 2003. a njegov mlađi brat Nikola je već bio u Zvezdi. „Veoma sam srećan što sam ovde. Velika… »
Motika: Čast mi je što sam postao fudbaler Crvene zvezde

Motika: Čast mi je što sam postao fudbaler Crvene zvezde

N1 Info 02.02.2022
Nemanja Motika i zvanično je fudbaler Crvene zvezde! Momak rođen 2003. godine je među crveno-bele stigao iz minhenskog Bajerna i potpisao ugovor na četiri godine. On je zadužio dres sa brojem 17 i naglasio da mu je velika čast i zadovoljstvo što… »
Ekspolodirala transfer bomba na Marakani: Crvena zvezda predstavila pojačanje iz Bajerna! (foto)(video)

Ekspolodirala transfer bomba na Marakani: Crvena zvezda predstavila pojačanje iz Bajerna! (foto)(video)

Hot sport 02.02.2022
Crvena zvezda nastavlja vredno da radi u zimskom prelaznom roku, a novo pojačanje u redovima ovogkluba je talentovani ofanzivac Nemanja Motika. Momak rođen 2003. godine je među crveno-bele stigao iz minhenskog Bajerna i potpisao ugovor na četiri… »
Zvezda potvrdila, stiglo jedno od najskupljih pojačanja! Igrao je za Bajern, a izabrao je broj nekadašnjeg kapitena!

Zvezda potvrdila, stiglo jedno od najskupljih pojačanja! Igrao je za Bajern, a izabrao je broj nekadašnjeg kapitena!

Mondo 02.02.2022
Nemanja Motika je potpisao za Zvezdu. Otkrio je i sa kim je razgovara pre dolaska. Nemanja Motika je potpisao za Zvezdu. Otkrio je i sa kim je razgovara pre dolaska. Dileme više nema. Novo pojačanje Crvene zvezde je Nemanja Motika. Informaciju je… »
Zvezda moćno najavila novo pojačanje: Veliki talenat stigao među crveno-bele (video)

Zvezda moćno najavila novo pojačanje: Veliki talenat stigao među crveno-bele (video)

Večernje novosti 02.02.2022
FOTO: Đ. Samoilović Crvena zvezda dovela je iz Bajerna mladog fudbalera Nemanju Motiku koji je potpisao ugovor na 4,5 godine sa šampionom Srbije. Da je sve gotovo kada je ovaj transfer u pitanju otkrili su crveno-beli objavom na Tviteru u kojoj se vidi… »
Obrt! Nemanja Motika najskuplji fudbaler u istoriji Zvezde? Nemci objavili novu informaciju, a tu je i posebna klauzula

Obrt! Nemanja Motika najskuplji fudbaler u istoriji Zvezde? Nemci objavili novu informaciju, a tu je i posebna klauzula

Mondo 02.02.2022
Različite informacije pojavljuju se kada je u pitanju transfer Nemanje Motike iz Bajerna u Zvezdu. Različite informacije pojavljuju se kada je u pitanju transfer Nemanje Motike iz Bajerna u Zvezdu. Talentovani srpski fudbaler Nemanja Motika (18)… »

Vesti dana »