Povezane vesti

Car pratio dalilu u stopu, nastao haos: Osuo paljbu po njoj, ona mu nije ostala dužna: "Ti si zlo"

Car pratio dalilu u stopu, nastao haos: Osuo paljbu po njoj, ona mu nije ostala dužna: "Ti si zlo"

Blic 04.02.2022
Filip Car ponovo je prišao Dalili Dragojević, pa su nastavili raspravu u garderoberu. - Ja ti ne mogu pomoći - rekla je Dalila. - Ne znam šta se dešava. Gledam jučerašnji klip iz garderobera i vidim da to nisam ja. Znam ja kad pobesnim, ovo nisam… »
Pljuštale kazne: Veliki šef udario zadrugarke po džepu, Dejanu Dragojeviću neće biti dobro: Evo koliko su novca uzeli

Pljuštale kazne: Veliki šef udario zadrugarke po džepu, Dejanu Dragojeviću neće biti dobro: Evo koliko su novca uzeli

Blic 04.02.2022
Iako je Veliki šef već priredio zadrugarima buđenje uz muziku, pojedinim ukućanima to nije bilo dovoljno, pa su samo nastavili da spavaju, ne mareći za pravila ponašanja u "Zadruzi". Naime, Veliki šef je zbog njihovog spavanja odlučio da ih kazni… »
Momentalna diskvalifikacija!? Car šutirao i udarao Dalilu, pojavio se jezivi snimak sinoćnjeg nasilja nad zadrugarkom…

Momentalna diskvalifikacija!? Car šutirao i udarao Dalilu, pojavio se jezivi snimak sinoćnjeg nasilja nad zadrugarkom…

Alo 04.02.2022
Filip je doživeo pomračenje i brutalno nasrnuo na Dalilu! Došlo je do neviđenog haosa Dalile Dragojević i Filipa Cara, potpuno neočekivano. Rijaliti par je samo nekoliko minuta pre svađe imao vrelu akciju ispod pokrivača. Oni su dugo razmenjivali… »
Dalila beži iz zadruge! Usred noći izletela iz kreveta i urlala na kapiji: Imate 5 minuta da me izvedete odavde! Pakao…

Dalila beži iz zadruge! Usred noći izletela iz kreveta i urlala na kapiji: Imate 5 minuta da me izvedete odavde! Pakao…

Kurir 04.02.2022
Dalila Dragojević usred noći je izletela iz kreveta i otrčala na kapiju kako bi je pustili da napusti rijaliti. - Imate pet minuta da me izvedete! - viknula je Dragojevićka koja je polugola stajala ispred kapije. View this post on Instagram A post… »
Jezive scene u srpskom rijalitiju - zbog ljubomore je išutirao iz kreveta! Kolaps u pola noći, ostali učesnici u šoku!

Jezive scene u srpskom rijalitiju - zbog ljubomore je išutirao iz kreveta! Kolaps u pola noći, ostali učesnici u šoku!

Mondo 04.02.2022
Još jedna svađa rijaliti preljubnika koja je koštala tri meseca honorara. Još jedna svađa rijaliti preljubnika koja je koštala tri meseca honorara Noćas je u Zadruzi došlo do novog obračuna Dalile Dragojević i Filipa Cara. Rijaliti par je samo… »
Car šutirao dalilu, ona pokušala da beži iz "Zadruge": Urlala: "Imate 5 minuta da me izvedete", Filip žestoko kažnjen

Car šutirao dalilu, ona pokušala da beži iz "Zadruge": Urlala: "Imate 5 minuta da me izvedete", Filip žestoko kažnjen

Blic 04.02.2022
Dalila Dragojević i Filip Car imali su burnu noć, a jedna od njihovih svađa dovela je i do fizičkog okršaja, posle čega je Dalila pokušala da pobegne iz "Zadruge 5", a Car je kažnjen zbog agresivnog ponašanja. Rijaliti par je samo nekoliko minuta… »
Zadrugari u šoku zbog tuče Dalile i Cara: Sačuvaj Bože, neka idu! A evo ko je od njih dobio ogromne kazne (video)

Zadrugari u šoku zbog tuče Dalile i Cara: Sačuvaj Bože, neka idu! A evo ko je od njih dobio ogromne kazne (video)

Kurir 04.02.2022
Zadrugari su se probudili, pa odmah krenuli da prepričavaju i komentarišu skandaloznu svađu Dalile Dragojević i Filipa Cara. Skandal se dogodio u cik zore zbog Filipove ljubomore. - Sačuvaj Bože. I onda kukaju, svake nedelje treba da idu u… »
Hitna odluka velikog šefa! Filip Car brutalno kažnjen nakon što je krvnički šutnuo i udario Dalilu Dragojević!

Hitna odluka velikog šefa! Filip Car brutalno kažnjen nakon što je krvnički šutnuo i udario Dalilu Dragojević!

Alo 04.02.2022
Ovakvo ponašanje se striktno kažnjava u Zadruzi. Sinoć je došlo do neviđenog i potpuno neočekivanog haosa između Dalile Dragojević i Filipa Cara. Naime, zadrugar je žestoko ljubomorisao svojoj lepšoj polovini odnos sa Stefanom Karićem, Dalila… »
Stigla hitna kazna za Filipa Cara: Zadrugar napao Dalilu, a zbog toga mu je oduzeta basnoslovna cifra!

Stigla hitna kazna za Filipa Cara: Zadrugar napao Dalilu, a zbog toga mu je oduzeta basnoslovna cifra!

Kurir 04.02.2022
Dalila Dragojević i Filip Car imaju sve burnije svađe, a ovaj put ju je išutirao iz kreveta. Ljubavni par posvađao se zbog ljubomore, pa je Filip pomenuo Dalili Stefana Karića, posle čega je ona uštinula. Ipak, sve je krenulo po zlu, pa Car počeo… »
Veštiće i kur**tino, Ti si beda za vratom! Filip najstrašnije izvređao i ponizio Dalilu, ove užasne reči joj niko nikada…

Veštiće i kur**tino, Ti si beda za vratom! Filip najstrašnije izvređao i ponizio Dalilu, ove užasne reči joj niko nikada…

Alo 04.02.2022
Skandalozno ponašanje Filipa Cara i koliko je u stanju da ponizi ženski rod je tema u medijima već mesecima, a on iznova i iznova šokira svojim izjavama. Između Dalile Dragojević i Filipa Cara je ponovo došlo do svađe. Naime, Filip je bio… »
Aleksandra i Dragojević ne silaze jedno sa drugog! Novi rijaliti par trese krevet, uzdasi odjekuju sobom! (video 18+)

Aleksandra i Dragojević ne silaze jedno sa drugog! Novi rijaliti par trese krevet, uzdasi odjekuju sobom! (video 18+)

Kurir 04.02.2022
Dejan Dragojević prihvatio je ponudu Aleksandre Nikolić da prespava u njenom krevetu, a onda je odlučio da pređe na sledeći nivo. Naime, čini se da su se Dejanu osladile akcije ispod pokrivača, pa je sve ponovio. Oni su se pokrili preko glave i… »
Ti si mi jad i beda, prava ku*vetina u duši: Car sve gore ponižava Dalilu! Ona se pravdala pa mu uletela u krevet

Ti si mi jad i beda, prava ku*vetina u duši: Car sve gore ponižava Dalilu! Ona se pravdala pa mu uletela u krevet

Mondo 04.02.2022
Očajni potezi rijaliti ljubavnika. Očajni potezi rijaliti ljubavnika. Dalila Dragojević i Filip Car ne prestaju sa svađama, teškim rečima i uvredama. Sinoć je ponovo došlo do sukoba pa dok je Dalila pokušavala da ga smiri, on nije prestajao sa… »
"Veštice, Ti si mi jad i beda za vratom, videćeš ko sam: Ja!" Car urlao na Dalilu i vređao je, a ona mu uletela u krevet

"Veštice, Ti si mi jad i beda za vratom, videćeš ko sam: Ja!" Car urlao na Dalilu i vređao je, a ona mu uletela u krevet

Blic 04.02.2022
Sinoć je došlo do nove svađe Dalile Dragojević i Filipa Cara, tokom koje su ponovo "pale" teške uvrede. - Ti si taj jad i beda koja mi je za vratom. Veštice, ja ću te staviti na mesto, kako sam te jednom stavio, tako ću i drugi put... Sad ćeš… »
Veštice, ti si beda za vratom! Car najstrašnije izvređao Dalilu, a onda uleteli u krevet i pala vruća akcija! Sve mu…

Veštice, ti si beda za vratom! Car najstrašnije izvređao Dalilu, a onda uleteli u krevet i pala vruća akcija! Sve mu…

Kurir 04.02.2022
Ljubav Dalile Dragojević i Filipa Cara ponovo cveta, pa je ona ponovo završila u njegovom krevetu gde su proslavili pomirenje. Kako su se uželili jedno drugog, odmah su se bacili na posao i zavukli se ispod pokrivača. Sve je krenulo s poljupcima, a… »

Vesti dana »