Povezane vesti

U toku je rekonstrukcija Mađarskog kulturnog centra "Petefi Šandor"

U toku je rekonstrukcija Mađarskog kulturnog centra "Petefi Šandor"

Moj Novi Sad 08.02.2022
Za radove na obnovi Mađarskog kulturnog centra "Petefi Šandor", koji su u toku, izdvojeno oko 63 miliona dinara. Gradonačelnik Miloš Vučević objavio je ove informacije na svom Fejsbuk profilu, uz niz fotografija sa lica mesta. ‒ Ponosan sam što… »
Vučević Ponosan na srpsku atinu: Novi Sad je "multi-kulti" centar regiona i predstavlja pobedu svih nas koji u ovom divnom…

Vučević Ponosan na srpsku atinu: Novi Sad je "multi-kulti" centar regiona i predstavlja pobedu svih nas koji u ovom divnom…

Blic 08.02.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević napisao je da je "ponosan što je Novi Sad prepoznat kao "multi-kulti" centar regiona" i da "predstavlja pobedu svih koji u tom "divnom gradu žive". - Ponosan sam što je naš Novi Sad prepoznat kao… »
Vučević: Kompletna rekonstrukcija Mađarskog kulturnog centra "Petefi Šandor"

Vučević: Kompletna rekonstrukcija Mađarskog kulturnog centra "Petefi Šandor"

RTV 08.02.2022
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević izjavio je da je ponosan što je Novi Sad prepoznat kao centar regiona i grad koji pokazuje da su različitost i posebnost prednosti i da je zajednički život raznih nacija bez ijednog incidenta, ne… »
Vučević: Finansiramo rekonstrukciju Mađarskog kulturnog centra "Petefi Šandor" sa oko 63 miliona dinara

Vučević: Finansiramo rekonstrukciju Mađarskog kulturnog centra "Petefi Šandor" sa oko 63 miliona dinara

Kurir 08.02.2022
Ponosan sam što je naš Novi Sad prepoznat kao "multi-kulti" centar regiona i kao grad koji pokazuje da su različitost i posebnost prednosti i da je zajednički život raznih nacija bez ijednog incidenta, ne samo moguć, već da predstavlja pobedu svih… »
Vučević: Rekontruišemo Mađarski kulturni centar "Petefi Šandor"

Vučević: Rekontruišemo Mađarski kulturni centar "Petefi Šandor"

Dnevnik 08.02.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević saopštio je da Grad sa 63 miliona dinara rekontruiše Mađarski kulturni centar "Petefi Šandor". „Ponosan sam što je naš Novi Sad prepoznat kao "multi-kulti" centar regiona i kao grad koji pokazuje da su… »

Vesti dana »