Povezane vesti

Novi korona presek: Zaraženo više od 7.000, raste broj umrlih

Novi korona presek: Zaraženo više od 7.000, raste broj umrlih

Blic 14.02.2022
U poslednja 24 časa u Srbiji je na korona virus testirano 19.145 osobe, od kojih je 7.030 pozitivno. Nažalost, preminula je 67 osoba. Na respiratorima je 190 pacijenata. Podsetimo, u Srbiji je juće na korona virus testirano 16.284 osoba, od kojih je… »
Direktorka Kovid bolnice u Batajnici: Uznemirio nas jedan slučaj, prvi put sam naložila obdukciju

Direktorka Kovid bolnice u Batajnici: Uznemirio nas jedan slučaj, prvi put sam naložila obdukciju

Radio 021 14.02.2022
Direktorka Kovid bolnice u Batajnici Tatjana Adžić Vukičević istakla je da ih je prošle nedelje veoma uznemirio slučaj muškarca 1976. godište koji je preminuo neposredno nakon prijema. Kako je rekla, muškarac je prve simptome dobio u nedelju, a… »
Adžić Vukičević: Zbog smrti pacijenta, tražila sam obdukciju

Adžić Vukičević: Zbog smrti pacijenta, tražila sam obdukciju

Dnevnik 14.02.2022
BEOGRAD: Direktorka kovid bolnice u Batajnici Tatjana Adžić Vukičević izjavila je danas da je muškarac koji je imao 46 godina preminuo neposredno nakon prijema u bolnicu i da je taj slučaj uznemirio, pa je zbog toga prvi put od kada radi kovid… »
"Prvi put sam tražila sudsku obdukciju": Adžić Vukičević: Muškarac (46) je u nedelju imao prve simptome, a u četvrtak su…

"Prvi put sam tražila sudsku obdukciju": Adžić Vukičević: Muškarac (46) je u nedelju imao prve simptome, a u četvrtak su…

Blic 14.02.2022
Direktorka kovid bolnice u Batajnici Tatjana Adžić Vukičević kaže da iako je u toj zdravstvenoj ustanovi najviše starijih pacijenata, prošle nedelje ih je veoma uznemirio slučaj muškarca 1976. godište koji je preminuo neposredno nakon prijema… »
Snimak pluća normalan, ali su mu onda ruke pocrnele: Smrt mlađeg pacijenta potresla doktorku, sve vreme ga zvala "dečko"

Snimak pluća normalan, ali su mu onda ruke pocrnele: Smrt mlađeg pacijenta potresla doktorku, sve vreme ga zvala "dečko"

Mondo 14.02.2022
Čovek koji je bio rođen 1976. preminuo je u kovid bolnici u Batajnici. Doktorka tražila obdukciju. Čovek koji je bio rođen 1976. preminuo je u kovid bolnici u Batajnici. Doktorka tražila obdukciju. Direktorka kovid bolnice Batajnica ispričala je u… »
Dr Adžić: Muškarac (46) preminuo čim je primljen, ruke mu pocrnele: Prvi put sam tražila sudsku obdukciju

Dr Adžić: Muškarac (46) preminuo čim je primljen, ruke mu pocrnele: Prvi put sam tražila sudsku obdukciju

Telegraf 14.02.2022
- Ovo je kuga, tuberkuloza novog milenijuma i kako se ona može rešiti nego masovnom vakcinacijom - kazala je dr Tatajna Adžić Vukičević. Direktorka kovid bolnice u Batajnici Tatjana Adžić Vukičević kaže za RTS da iako je u toj zdravstvenoj… »

Vesti dana »