Povezane vesti

Milanović: Protiv sam širenja NATO bilo gde, dosta je

Milanović: Protiv sam širenja NATO bilo gde, dosta je

Politika 18.02.2022
ZAGREB - Hrvatski predsednik Zoran Milanović izjavio je danas da je protiv širenja NATO bilo gde i da će se tome protiviti dok je na ovoj funkciji. „Dosta je širenja NATO. Širenje NATO je figurativni napad. Dok sam predsednik, biću protiv toga da… »
Milanović: Protiv sam širenja NATO bilo gde, dosta je

Milanović: Protiv sam širenja NATO bilo gde, dosta je

Pravda 18.02.2022
Hrvatski predsednik Zoran Milanović izjavio je danas da je protiv širenja NATO bilo gde i da će se tome protiviti dok je na ovoj funkciji. „Dosta je širenja NATO. Širenje NATO je figurativni napad. Dok sam predsednik, biću protiv toga da se NATO… »
Predsednik Hrvatske o širenju NATO: Dosta je!

Predsednik Hrvatske o širenju NATO: Dosta je!

Sputnik 18.02.2022
Hrvatski predsednik Zoran Milanović izjavio je da je protiv širenja NATO-a bilo gde i da će se tome protiviti dok je obavlja funkciju predsednika Hrvatske. "Dosta je širenja NATO-a. Širenje NATO-a je figurativni napad. Dok sam predsednik, biću… »
Milanović protiv širenja NATO-a na Ukrajinu

Milanović protiv širenja NATO-a na Ukrajinu

Al Jazeera 18.02.2022
Izjava hrvatskog predsjednika, koja je suprotna politici otvorenih vrata NATO-a, stiže u vrijeme ključanja napetosti između Rusije i zapadnih zemalja. Predsjednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio u petak da se NATO ne bi trebao širiti na Ukrajinu… »
Milanović: Protiv sam toga da se NATO širi bilo gde

Milanović: Protiv sam toga da se NATO širi bilo gde

RTS 18.02.2022
Hrvatski predsednik Zoran Milanović rekao je da NATO ne bi trebalo da se širi na Ukrajinu, te da će, dok god je predsednik, biti protiv toga da se NATO bilo gde širi. Izjava hrvatskog predsednika da NATO ne bi trebalo da se širi, koja je suprotna… »
Milanović opet o Ukrajini i NATO: Dok sam ja predsednik biću protiv toga...

Milanović opet o Ukrajini i NATO: Dok sam ja predsednik biću protiv toga...

Kurir 18.02.2022
Hrvatski predsednik Zoran Milanović rekao je da NATO ne bi trebalo da se širi na Ukrajinu. "Dok sam predsednik, biću protiv toga da se NATO širi igde", rekao je Milanović novinarima u Požegi. Hrvatski predsednik nedavno se našao na udaru kritika… »
Milanović protiv širenja NATO na Ukrajinu

Milanović protiv širenja NATO na Ukrajinu

N1 Info 18.02.2022
Hrvatski predsednik Zoran Milanović izjavio je da se protivi širenju NATO na Ukrajinu, javili su zagrebački mediji. „Dok sam predsednik, biću protiv toga da se NATO širi igde“, rekao je Milanović novinarima u Požegi. Izjava hrvatskog… »
Milanović: Protiv sam širenja NATO bilo gde, dosta je

Milanović: Protiv sam širenja NATO bilo gde, dosta je

RTV 18.02.2022
ZAGREB - Hrvatski predsednik Zoran Milanović izjavio je danas da je protiv širenja NATO bilo gde i da će se tome protiviti dok je na ovoj funkciji. "Dosta je širenja NATO-a. Širenje NATO-a je figurativni napad. Dok sam predsednik, biću protiv toga… »
Milanović napao NATO - opravdava Putina: "Dok sam predsednik, biću protiv da se alijansa širi bilo gde"

Milanović napao NATO - opravdava Putina: "Dok sam predsednik, biću protiv da se alijansa širi bilo gde"

Večernje novosti 18.02.2022
Zoran Milanović, Foto Tanjug - Dosta je širenja NATO-a. Širenje NATO-a je figurativni napad. Dok sam predsednik, biću protiv toga da se NATO širi bilo gde - rekao je Milanović. On je to rekao odgovarajući na pitanja novinara u Požegi, a na… »
Milanović udario na NATO: Protiv sam širenja na Ukrajinu, stvara se iluzija da se mogu odbraniti od Rusije

Milanović udario na NATO: Protiv sam širenja na Ukrajinu, stvara se iluzija da se mogu odbraniti od Rusije

Srbija danas 18.02.2022
Hrvatski predsednik Zoran Milanović rekao je da NATO ne bi trebalo da se širi na Ukrajinu. - Dok sam predsednik, biću protiv toga da se NATO širi igde - rekao je Milanović novinarima u Požegi. Izjava hrvatskog predsednika, koja je suprotna politici… »

Vesti dana »