Povezane vesti

Balaševićeva ćerka o zabrani u ZG: Ne bih se bavila jednim Đorđem Davidom

Balaševićeva ćerka o zabrani u ZG: Ne bih se bavila jednim Đorđem Davidom

Nova 24.02.2022
Član žirija "Zvezda Granda" Đorđe David rekao je da je porodica čuvenog muzičara Đorđa Balaševića zabranila da se njegove pesme izvode u ovom takmičenju, a sad se ovim povodom oglasila Đoletova ćerka Jelena Balašević. „Nas niko nikada… »
Ne bih se bavila jednim đorđem davidom: Ćerka Đorđa Balaševića o zabrani da se njegove pesme izvode u Zvezdama Granda

Ne bih se bavila jednim đorđem davidom: Ćerka Đorđa Balaševića o zabrani da se njegove pesme izvode u Zvezdama Granda

Mondo 24.02.2022
Ćerka pokojnog kantautora se oglasila nakon što je Đorđe David izneo svoju stranu priče. Ćerka pokojnog kantautora se oglasila nakon što je Đorđe David izneo svoju stranu priče. Đorđe David je otkrio javnosti da su neki pevači zabranili da se… »
"Ne bih se bavila jednim Đorđem Davidom i njegovim izjavama": Ćerka Đorđa Balaševića o zabrani u "Zvezdama Granda"

"Ne bih se bavila jednim Đorđem Davidom i njegovim izjavama": Ćerka Đorđa Balaševića o zabrani u "Zvezdama Granda"

Blic 24.02.2022
Član žirija "Zvezda Granda" Đorđe David rekao je da je porodica čuvenog muzičara Đorđa Balaševića zabranila da se njegove pesme izvode u ovom takmičenju, a sad se ovim povodom oglasila Đoletova ćerka Jelena Balašević. - Nas niko nikada nije… »
Zvezdama Granda je zabranjeno da pevaju pesme Đorđa balaševića: On nije jedini na listi - sve se saznalo! "Ni za kakvu…

Zvezdama Granda je zabranjeno da pevaju pesme Đorđa balaševića: On nije jedini na listi - sve se saznalo! "Ni za kakvu…

Blic 24.02.2022
Član žirija “Zvezda Granda” Đorđe David ističe da su pojedini pevači i njihove porodice zabranili da se izvode njihove numere u takmičenju, a da neki čak traže i 1.000 evra da bi dali dozvolu. Poznato je da se u „Zvezdama Granda“, tokom… »
Ša zbog zelenaša pobegao: U "zadrugu"?! Zadužio se 25.000 evra zbog Tare, bivšoj dao 300.000, nema odakle da vrati dugove

Ša zbog zelenaša pobegao: U "zadrugu"?! Zadužio se 25.000 evra zbog Tare, bivšoj dao 300.000, nema odakle da vrati dugove

Blic 24.02.2022
Nenad Aleksić Ša se navodno zbog Tare Simov zadužio kod zelenaša čak 25.000 evra. Poznati reper je, kako pišu mediji, pozajmljivao silne pare da bi svojoj bivšoj ljubavnici omogućio život na visokoj nozi. Njih dvoje su u međuvremenu raskinuli, a… »
Saša Popović gradi luks naselje na bežaniji za: 7.350.000 €: "Pevači i sportisti kaparisali stanove", kvadrat papreno…

Saša Popović gradi luks naselje na bežaniji za: 7.350.000 €: "Pevači i sportisti kaparisali stanove", kvadrat papreno…

Blic 24.02.2022
Saša Popović i njegova supruga Suzana Jovanović, navodno grade luks naselje na Bežanijskoj kosi. Za izgradnju velelepnog kompleksa dali su 7.350.000 evra. Popović je u septembru 2020. godine prodao "Grand" i sve što je tada za radio uložio je u… »
Jezive scene u zadruzi! Ša preti da će nauditi sebi: "Jedva sam izdržao da se ne ubijem, pustite me"

Jezive scene u zadruzi! Ša preti da će nauditi sebi: "Jedva sam izdržao da se ne ubijem, pustite me"

Blic 24.02.2022
Nenad Aleksić Ša polivio je Taru Simov, a onda se ona zaletela na njega, a obezbeđenje je sprečilo njihov okršaj. - Šta on mene ima da poliva? - pitala je Tara - Šta ćeš da postigeš? - uzvratio je Đedović. Njih dvoje počeli su da se gađaju… »

Vesti dana »