Povezane vesti

Odloženo suđenje Dijani Hrkalović za 7. april: Bivša državna sekretarka MUP-a u ponedeljak ostala bez advokata

Odloženo suđenje Dijani Hrkalović za 7. april: Bivša državna sekretarka MUP-a u ponedeljak ostala bez advokata

Telegraf 02.03.2022
Za njene saoptuženike, bivšeg načelnika odeljenja za specijalne istražne metode Dejana Milenkovića tužilac je tražio godinu dana zatvora, a za bivšeg načelnika Policijske uprave Novi Sad Milorada Šušnjića dve godine zatvora. Suđenje bivšoj… »
Đuka ne brani, nego ućutkuje

Đuka ne brani, nego ućutkuje

Nova 02.03.2022
Dolazak poslanika i člana Srpske napredne stranke Vladimira Đukanovića na mesto novog advokata bivše državne sekretarke Ministarstva unutrašnjih poslova Dijane Hrkalović, kojoj će se suditi zbog trgovine uticajem, nije nikakvo iznenađenje… »
Zviceru advokati otkazali punomoćje: Vođi kavačkog klana odloženo suđenje u Novom Sadu, a evo ko će ga sada braniti!

Zviceru advokati otkazali punomoćje: Vođi kavačkog klana odloženo suđenje u Novom Sadu, a evo ko će ga sada braniti!

Kurir 02.03.2022
Radoju Zviceru, navodnom vođi "kavačkog klana" današnje suđenje u Posebnom odeljenju za suzbijanje korupcije Višeg suda u Novom Sadu, odloženo je jer su mu dosadašnji branioci nedavno otkazali punomoćje, te mu je juče dodeljen branilac po… »
Odložen početak suđenja Dijani Hrkalović

Odložen početak suđenja Dijani Hrkalović

Danas 02.03.2022
Kao što je bilo i očekivano, početak sudskog postupka protiv bivše državne sekretarke MUP-a odložen je danas. Kako je obrazložila predsednica sudskog veća Posebnog odeljenja Višeg suda u Beogradu Slađana Marković pretres je odložen na molbu… »
Slučaj Hrkalović: Odloženo ročište, Đukanović tražio da se upozna sa slučajem

Slučaj Hrkalović: Odloženo ročište, Đukanović tražio da se upozna sa slučajem

N1 Info 02.03.2022
Pred Višim sudom u Beogradu trebalo je da počne suđenje nekadašnjoj državnoj sekretarki u Ministarstvu unutrašnjih poslova Dijani Hrkalović, ali je ročište odloženo, jer je njen novi branilac Vladimir Đukanović tražio da se upozna sa… »
Dijani Hrkalović odloženo suđenje na Đukin zahtev

Dijani Hrkalović odloženo suđenje na Đukin zahtev

Nova 02.03.2022
Funkcioner Srpske napredne stranke i novi advokat Dijane Hrkalović, Vladimir Đukanović, tražio je da se suđenje Hrkalovićevoj, i bivšim policijskim funkcionerima Miloradu Šušnjiću i Dejanu Milenkoviću, odloži kako bi se upoznao sa predmetom… »
Suđenje bivšoj državnoj sekretarki MUP-a Dijani Hrkalović odloženo za 7. april

Suđenje bivšoj državnoj sekretarki MUP-a Dijani Hrkalović odloženo za 7. april

Euronews 02.03.2022
U Posebnom odeljenju Višeg Suda u Beogradu danas je odložen glavni pretres protiv bivše državne sekretarke u Ministarstvu unutrašnjih poslova Dijane Hrkalović i još dva fukncionera policije, po optužnom predlogu za krivično delo trgovine uticajem… »
Odložen glavni pretres na suđenju Dijani Hrkalović

Odložen glavni pretres na suđenju Dijani Hrkalović

RTS 02.03.2022
Početak suđenja bivšoj državnoj sekretarki MUP-a Dijani Hrkalović otpuženoj da je u više slučajeva uticala na kolege da ometaju istrage odloženo je za 7. april. Ročište je odloženo, jer je, kako je saopštio sudija, njen novi branilac Vladimir… »
Đukanović: Dijana Hrkalović je svesna za šta je optužuju

Đukanović: Dijana Hrkalović je svesna za šta je optužuju

RTS 02.03.2022
Novi branilac bivše državne sekretarke MUP-a Dijane Hrkalović, advokat Vladimir Đukanović kaže za "Tanjug" da je od suda tražio da se odloži početak suđenja njegovoj branjenici, zakazan za 2. mart u Specijalnom sudu, kako bi se upoznao sa… »
Đukanović o zastupanju Dijane Hrkalović: Bilo mi je pomalo šokantno, ali svakako da je za svakog advokata to izazov

Đukanović o zastupanju Dijane Hrkalović: Bilo mi je pomalo šokantno, ali svakako da je za svakog advokata to izazov

Danas 02.03.2022
Advokat Vladimir Đukanović, kojeg je pre nekoliko dana angažovala Dijana Hrkalović ističe da će tražiti odlaganje glavnog pretresa kojim danas treba da počne suđenje bivšoj državnoj sekretarki MUP-a. – Normalno je da ne mogu nepripremljen da… »
Neizvesan početak suđenja Dijani Hrkalović

Neizvesan početak suđenja Dijani Hrkalović

IndeksOnline 02.03.2022
BEOGRAD – U Specijalnom sudu u Beogradu za danas popodne zakazan je početak suđenja bivšoj državnoj sekretarki MUP-a Dijani Hrkalović, kao i dvojici policajaca, ali nije izvrsno da će i početi, jer je ona otkazala punomoćje svojim advokatima u… »
Đukanović: Hrkalović tražila da je branim u Specijanom sudu, bio sam šokiran

Đukanović: Hrkalović tražila da je branim u Specijanom sudu, bio sam šokiran

Novi magazin 02.03.2022
Advokat Vladimir Đukanović izjavio je jutros da je novi branilac nekadašnje državne sekretarke Ministarstva unutrašnjih poslova Dijane Hrkalović na njen zahtev i da tek treba da se upozna sa predmetom. "Došao je njen brat prošle nedelje, ja sam… »
Đukanović: “Hrkalović tražila da je branim, bio sam šokiran i prihvatio”

Đukanović: “Hrkalović tražila da je branim, bio sam šokiran i prihvatio”

Nedeljnik 02.03.2022
Printscreen/YouTube/Novo jutro (Beta) – Advokat Vladimir Đukanović izjavio je jutros da je novi branilac nekadašnje državne sekretarke Ministarstva unutrašnjih poslova Dijane Hrkalović na njen zahtev i da tek treba da se upozna sa predmetom… »
Đukanović o Hrkalović: Ljudi moji, koji bi advokat odbio takvu vrstu izazova

Đukanović o Hrkalović: Ljudi moji, koji bi advokat odbio takvu vrstu izazova

N1 Info 02.03.2022
Advokat Vladimir Đukanović izjavio je da je novi branilac nekadašnje državne sekretarke Ministarstva unutrašnjih poslova Dijane Hrkalović na njen zahtev i da tek treba da se upozna sa predmetom. „Došao je njen brat prošle nedelje, ja sam bio… »
Đukanović: Hrkalović tražila da je branim, bio sam šokiran

Đukanović: Hrkalović tražila da je branim, bio sam šokiran

Nova 02.03.2022
Advokat Vladimir Đukanović izjavio je jutros da je novi branilac nekadašnje državne sekretarke Ministarstva unutrašnjih poslova Dijane Hrkalović na njen zahtev i da tek treba da se upozna sa predmetom. „Došao je njen brat prošle nedelje, ja sam… »

Vesti dana »