Povezane vesti

Vučić: Zabranićemo izvoz pšenice, moći će samo uz dozvolu Vlade Srbije

Vučić: Zabranićemo izvoz pšenice, moći će samo uz dozvolu Vlade Srbije

N1 Info 05.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je Mađarska već zabranila izvoz pšenice i da će tokom sledeće nedelje i Vlada Srbije doneti takvu odluku i da će samo uz njenu dozvolu pšenica moći da bude izvezena. On je za TV Kurir rekao da… »
Vučić: Trpećemo posledice zbog Ukrajine, biće svega – nabavljamo palmino ulje

Vučić: Trpećemo posledice zbog Ukrajine, biće svega – nabavljamo palmino ulje

Nova 05.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da građani Srbije ponekad ne razumeju tektonske promene koje se trenutno dešavaju u svetu. Podvukao je da će namirnica i svih zaliha biti, ali da ipak i dalje nabavlja mleko u prahu i palmino ulje… »
Predsednik Srbije u specijalnom izdanju usijanja: Stvari u svetu ne idu dobro, ali Srbija je na dobrom putu, narod da ne brine

Predsednik Srbije u specijalnom izdanju usijanja: Stvari u svetu ne idu dobro, ali Srbija je na dobrom putu, narod da ne brine

Kurir 05.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić bio je gost specijalnog izdanja emisije Usijanje na Kurir televiziji i rekao da će Srbija čuvati mir i stabilnost, kao i da smo mi mali, ali ponosan narod. Otkrio je i da je predsednik Francuske Makron danas izjavio… »
PREDSEDNIK Vučić o ukrajinskoj krizi: Srbija će trpeti posledice, kao i druge zemlje Evrope, ali ne brinite, biće dovoljno…

PREDSEDNIK Vučić o ukrajinskoj krizi: Srbija će trpeti posledice, kao i druge zemlje Evrope, ali ne brinite, biće dovoljno…

Kurir 05.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je na početku gostovanja u specijalnom izdanju "Usijanja" na Kurir televiziji govorio o ukrajinskoj krizi. Vučić je, govoreći o toj temi, pomenuo i pritiske na Srbiju. 02:00 PREDSEDNIK VUČIĆ OTKRIO: Makron rekao… »
Svega imamo i više nego dovoljno: Predsednik Vučić o lažnim objavama koje su uznemirile javnost (video)

Svega imamo i više nego dovoljno: Predsednik Vučić o lažnim objavama koje su uznemirile javnost (video)

Kurir 05.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić osvrnuo se na lažne vesti o nestašici goriva i namirnica, koje su uznemirile javnost. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) U specijalnom izdanju emisije "Usijanje" na… »
Moj izbor je uvek Srbija! Predsednik Vučić u Usijanju: Mi smo mali, ali ponosan narod

Moj izbor je uvek Srbija! Predsednik Vučić u Usijanju: Mi smo mali, ali ponosan narod

Kurir 05.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na Instagramu posle gostovanja u emisiji "Usijanje" na Kurir televiziji. "Srbija će čuvati mir i stabilnost, mi smo mali, ali ponosan narod. Volim ovu zemlju, mi drugu nemamo, borio sam se i znam da su to… »
Vučić o ukrajinskoj krizi: Srbija će trpeti posledice, kao i druge zemlje Evrope

Vučić o ukrajinskoj krizi: Srbija će trpeti posledice, kao i druge zemlje Evrope

Vesti online 05.03.2022
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je, povodom krize u Ukrajini, da će Srbija trpeti posledice kao i druge zemlje Evrope. „Dolazi do poremećaja na svetskom tržištu, u nabavkama roba, političkim odnosima, globalna politička scena se menja… »
Vučić: Imaćemo dovoljno hleba i pšenice ne samo za Srbiju, već i region

Vučić: Imaćemo dovoljno hleba i pšenice ne samo za Srbiju, već i region

Euronews 05.03.2022
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je večeras da ćemo imati dovljno hleba i pšenice ne samo za nas, već i za region. "Danas je najavljena najveća nestašice pšenice. Za nas je važno da kažem da će biti dovljno hleba i pšenice za ceo region… »
Nema potrebe da ljudi paniče, imamo svega! Vučić o hrani, gorivu i aktuelnoj situaciji - Srbija će čuvati mir

Nema potrebe da ljudi paniče, imamo svega! Vučić o hrani, gorivu i aktuelnoj situaciji - Srbija će čuvati mir

Mondo 05.03.2022
Predsednik istakao da će Srbija čuvati mir i da je to najbitnije za našu zemlju. Predsednik istakao da će Srbija čuvati mir i da je to najbitnije za našu zemlju. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje na Kurir televiziji i komentariše… »
Ekskluzivno! Vučić u 21 u specijalnom izdanju usijanja na TV Kurir Otkriće da li je Srbija bezbedna u sukobu Rusije i…

Ekskluzivno! Vučić u 21 u specijalnom izdanju usijanja na TV Kurir Otkriće da li je Srbija bezbedna u sukobu Rusije i…

Kurir 05.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić biće gost specijalnog izdanja emisije Usijanje na Kurir televiziji večeras od 21 sat. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) Vučić će, između ostalog, otkriti da li… »
Vučić će sutra govoriti o dešavanjima u Ukrajini i potezima Srbije, kao i o kandidaturi za predsednika

Vučić će sutra govoriti o dešavanjima u Ukrajini i potezima Srbije, kao i o kandidaturi za predsednika

Blic 05.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sutra od 21 sat govoriće o najvažnijim pitanjima u zemlji, regionu i svetu. Šef države će otkriti da li će prihvatiti kandidaturu za predsednika Srbije ako ga predsedništvo SNS na sednici u nedelju za to… »

Vesti dana »