Povezane vesti

BiH je poremećaj koji traje 25 godina: Milanović žestoko o Sarajevu - "Baš bi me bilo briga za njih da nisu na granici"

BiH je poremećaj koji traje 25 godina: Milanović žestoko o Sarajevu - "Baš bi me bilo briga za njih da nisu na granici"

Večernje novosti 15.03.2022
Foto: EPA Milanović je novinarima u Zemnuniku, kod Zadra, rekao da Srbi u BiH nisu neprijatelji, već partneri, kao i da probleme Hrvatima prave, kako je rekao, neke bošnjačke elite. - BiH ima veze s geopolitikom koliko ja s dodelom Oskara. BiH je… »
Srbi nam nisu neprijatelji, nego partneri! Hrvatski predsednik Milanović: Srbi znaju u kakve su se gluposti uvukli s Rusima i…

Srbi nam nisu neprijatelji, nego partneri! Hrvatski predsednik Milanović: Srbi znaju u kakve su se gluposti uvukli s Rusima i…

Blic 15.03.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović se na obeležavanju 31. godišnjice osnivanja Specijalne jedinice policije BATT SPLIT dotakao situacije u BiH rekavši da je BiH jedan poremećaj koji traje 25 godina. - Srbi nisu neprijatelji, oni su partneri… »
Milanović: Oprezno o ratu o Ukrajini, ne želim da se mešamo više nego što je za Hrvatsku sigurno

Milanović: Oprezno o ratu o Ukrajini, ne želim da se mešamo više nego što je za Hrvatsku sigurno

Novi magazin 15.03.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas u Splitu da o ratu u Ukrajini govori oprezno i suzdržano, jer ne želi da se Hrvatska meša više nego što je to za nju dobro i sugurno. On je to rekao u Splitu na obeležavanju 31. godišnjice… »
Milanović o Ukrajini: Ne želim da se Hrvatska meša više nego što treba

Milanović o Ukrajini: Ne želim da se Hrvatska meša više nego što treba

Danas 15.03.2022
Predsednik Republike Hrvatske i vrhovni komandant Oružanih snaga Zoran Milanović učesvovao je jutros na obilježavanju 31. godišnjice osnivanja Specijalne jedinice policije BATT SPLIT. Milanović je rekao da se radi o velikoj jedinici koja je, koliko… »
Milanović o Ukrajini: Ne želim da se Hrvatska meša više nego što treba

Milanović o Ukrajini: Ne želim da se Hrvatska meša više nego što treba

N1 Info 15.03.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović učestvovao na obeležavanju 31. godišnjice osnivanja Specijalne jedinice policije BATT SPLIT. Milanović je rekao da se radi o velikoj jedinici koja je, koliko god bila velika, bila mala. „I sudbina zemlje je… »

Vesti dana »