Povezane vesti

Crna Gora na političkoj raskrsnici – manjinska vlada ili novi izbori, analitičari kažu: "Šanse su pola-pola"

Crna Gora na političkoj raskrsnici – manjinska vlada ili novi izbori, analitičari kažu: "Šanse su pola-pola"

Euronews 21.03.2022
Mesec i po dana nakon što je vladi Zdravka Krivokapića izglasano nepoverenje, Crna Gora i dalje čeka da dobije novu izvršnu vlast. Mandat za sastav nove vlade dodeljen je lideru Građanskog pokreta URA Dritanu Abazoviću, i činilo se da će relativno… »
Abazović: Vladu koju ja vodim niko drugi neće sastavljati

Abazović: Vladu koju ja vodim niko drugi neće sastavljati

Euronews 21.03.2022
Lider Građanskog pokreta URA i mandatar za sastav vlade Dritan Abazović izjavio je danas, nakon sednice Predsedništva URA, da Vladu koju on vodi neće sastavljati niko drugi. On je rekao da je stekao utisak da se ništa važno u vezi formiranja… »
Abazović: Vladu koju ja vodim niko drugi neće sastavljati

Abazović: Vladu koju ja vodim niko drugi neće sastavljati

RTV 21.03.2022
PODGORICA - Lider Građanskog pokreta URA i mandatar za sastav vlade Dritan Abazović izjavio je danas, nakon sednice Predsedništva URA, da Vladu koju on vodi neće sastavljati niko drugi. On je rekao da je stekao utisak da se ništa važno u vezi… »
Crna Gora: Izbor nove vlade i dalje na čekanju

Crna Gora: Izbor nove vlade i dalje na čekanju

RTV 21.03.2022
PODGORICA - Dok predstavnici GP URA, mandatara Dritana Abazovića tvrde da je formiranje nove manjinske crnogorske vlade u završnoj fazi, iz Demokratskog fronta pozivaju ovu partiju i SNP da se presaberu i da odustanu od vlade uz podršku DPS Mila… »

Vesti dana »