Povezane vesti

Dodik tražio održavanje posebne sednice Skupštine RS

Dodik tražio održavanje posebne sednice Skupštine RS

RTV 01.04.2022
BANJALUKA - Republika Srpska je bezbedna, stabilna i ide u dobrom pravcu, poručio je danas predsednik SNSD-a i srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik. On je na sastanku rukovodstva ove stranke sa koalicionim partnerima ocenio da je mnogo urađeno… »
Dodik: Republika Srpska je bezbedna i stabilna

Dodik: Republika Srpska je bezbedna i stabilna

Pravda 01.04.2022
Republika Srpska je bezbedna, stabilna i ide u dobrom pravcu, poručio je danas predsednik SNSD-a i srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik. On je na sastanku rukovodstva ove stranke sa koalicionim partnerima ocenio da je mnogo urađeno i da se… »
Dodik: RS je politički i bezbednosno stabilna, nećemo podržati uvođenje sankcija Rusiji

Dodik: RS je politički i bezbednosno stabilna, nećemo podržati uvođenje sankcija Rusiji

Novi magazin 01.04.2022
Lider Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik izjavio je posle sastanka članica vladajuće koalicije u Banjaluci da Republika Srpska ide u dobrom smeru i da je bezbednosno i politički stabilna. "Mi smo uradili mnogo kada je reč o… »
Dodik: RS je politički i bezbednosno stabilna, nećemo podržati uvođenje sankcija Rusiji

Dodik: RS je politički i bezbednosno stabilna, nećemo podržati uvođenje sankcija Rusiji

Danas 01.04.2022
Lider Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik izjavio je posle sastanka članica vladajuće koalicije u Banjaluci da Republika Srpska ide u dobrom smeru i da je bezbednosno i politički stabilna. „Mi smo uradili mnogo kada je reč o… »
Dodik: Republika Srpska bezbednosno i politički stabilna, nema sankcija Rusiji

Dodik: Republika Srpska bezbednosno i politički stabilna, nema sankcija Rusiji

N1 Info 01.04.2022
Lider Saveza nezavisnih socijaldemokrata Milorad Dodik izjavio je, posle sastanka članica vladajuće koalicije u Banjaluci, da Republika Srpska ide u dobrom smeru i da je bezbednosno i politički stabilna. „Mi smo uradili mnogo kada je reč o… »

Vesti dana »