Povezane vesti

Izetbegović: Dejton je ludačka košulja

Izetbegović: Dejton je ludačka košulja

N1 Info 07.04.2022
"Dejtonski sporazum je ludačka košulja", rekao je lider SDA Baket Izetbegović, kritikujući najnovije stavove Gabrijela Eskobara, specijalnog izaslanika američke vlade za Zapadni Balkan, da se o građanskoj Bosni i Hercegovini može razgovarati tek… »
Izetbegović: Porukom sam čestitao Vučiću pobedu, Dejton je ludačka košulja

Izetbegović: Porukom sam čestitao Vučiću pobedu, Dejton je ludačka košulja

Novi magazin 07.04.2022
Lider Stranke demokratske akcije (SDA) Bakir Izetbegović izjavio je da je porukom čestitao izbornu pobedu predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, navodeći da će posle izbora u Srbiji "biti manje Vulina" u Bosni i Hercegovini. "(Ministar unutrašnjih… »
"Decenijama mrzi sve što je srpsko" Vulin žestoko odbrusio Izetbegoviću, pa poručio: Srpski svet se stvara

"Decenijama mrzi sve što je srpsko" Vulin žestoko odbrusio Izetbegoviću, pa poručio: Srpski svet se stvara

Srbija danas 07.04.2022
Kada vidim koliko smetam Izetbegoviću ne mogu da ne osetim ponos, naveo je ministar policije i predsednik Pokreta socijalista Aleksandar Vulin. - Srpski svet se stvara i on tu baš ništa ne može da učini osim da mrzi kao što decenijama mrzi sve što… »
Izetbegović: Čestitao sam Vučiću pobedu, sad će Vulina biti manje

Izetbegović: Čestitao sam Vučiću pobedu, sad će Vulina biti manje

N1 Info 07.04.2022
Predsednik Stranke demokratske akcije (SDA) Bakir Izetbegović izjavio je u intervjuu za N1 Sarajevo da je čestitao Aleksandru Vučiću na pobedi na predsedničkim izborima u Srbiji, ali je govorio i o tome kakvu politiku Beograda očekuje prema BiH u… »
Izetbegović čestitao Vučiću: Vulin će manje šetati po BiH i biće manje podrške Rusiji

Izetbegović čestitao Vučiću: Vulin će manje šetati po BiH i biće manje podrške Rusiji

Pravda 07.04.2022
Bakir Izetbegović, lider SAD, u intervjuu za sarajevsku N1, rekao je kako je čestitao predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću na pobedi na izborima, ali i govorio o tome kakvu politiku Srbije očekuje prema BiH u narednom periodu. Izetbegović je rekao… »
Izetbegović: Eskobar prebacuje „vruć krompir“ političarima BiH

Izetbegović: Eskobar prebacuje „vruć krompir“ političarima BiH

Nova 07.04.2022
Lider Stranke demokratske akcije (SDA) BiH Bakir Izetbegović tvrdi da je nedavna izjava američkog izaslanika za Zapadni Balkan Gabrijela Eskobara, da se o građanskom konceptu BiH može razgovarati nakon što uđe u EU, disonantna i da ne misli da to… »
Izetbegović: Eskobarova izjava o BiH nije stav SAD

Izetbegović: Eskobarova izjava o BiH nije stav SAD

RTV 07.04.2022
SARAJEVO - Lider Stranke demokratske akcije (SDA) BiH Bakir Izetbegović tvrdi da je nedavna izjava američkog izaslanika za Zapadni Balkan Gabriela Eskobara, da se o građanom konceptu BiH može razgovarati nakon što uđe u EU, disonantna i da ne misli… »

Vesti dana »