Povezane vesti

Sudija koji sudi Papiću sam tražio svoje izuzeće

Sudija koji sudi Papiću sam tražio svoje izuzeće

Politika 13.04.2022
Suđenje Goranu Papiću, bivšem zameniku načelnika SBPOK-a, optuženom da je u aprilu 2020. godine nezakonito vratio blindirano vozilo Marku Miljkoviću, saradniku Veljka Belivuka, prekinuto je juče u Višem sudu zbog zahteva sudije Milana Grkovića da… »
"Završiću ti: U SBPOK-u za 15 minuta" Zamenik načelnika svedočio o vraćanju blinde "desnoj ruci" Velje Nevolje, zatraženo…

"Završiću ti: U SBPOK-u za 15 minuta" Zamenik načelnika svedočio o vraćanju blinde "desnoj ruci" Velje Nevolje, zatraženo…

Blic 13.04.2022
Na današnjem suđenju bivšem zameniku načelnika SBPOK-a Goranu Papiću, optuženom da je mimo procedura naredio vraćanje privremeno oduzetog blindiranog BMW-a Marku Miljkoviću, sada osumnjičenom za organizovanje kriminalne grupe sa Veljkom Belivukom… »
Svedok: Papić mi je rekao da Miljkovića hoće da ubiju i da je štićeno lice

Svedok: Papić mi je rekao da Miljkovića hoće da ubiju i da je štićeno lice

Nova 13.04.2022
U Višem sudu u Beogradu danas je saslušanjem svedoka nastavljeno suđenje bivšem zameniku načelnika SBPOK-a Goranu Papiću optuženom za trgovinu uticajem, odnosno da je uticao da se istog dana vrati zaplenjeno blindirano vozilo Marku Miljkoviću… »
"Mi smo taksirali tog kriminalca": Svedok rekao da je Papić počinio niz zloupotreba tokom privođenja Marka Miljkovića…

"Mi smo taksirali tog kriminalca": Svedok rekao da je Papić počinio niz zloupotreba tokom privođenja Marka Miljkovića…

Blic 13.04.2022
Nevenko Marić, zamenik načelnika SBPOK, izjavio je danas pred Višim sudom u Beogradu da smatra da je njegov nekadašnji pretpostavljeni Goran Papić počinio niz zloupotreba prilikom privođenja Marka Miljkovića 1. aprila 2020. godine. On je naveo da… »
Papić je rekao da je Miljković štićeno lice: Svedok na suđenju bivšem zameniku načelnika SBPOK otkrio nove detalje

Papić je rekao da je Miljković štićeno lice: Svedok na suđenju bivšem zameniku načelnika SBPOK otkrio nove detalje

Kurir 13.04.2022
Nevenko Marić, zamenik načelnika SBPOK, izjavio je danas pred Višim sudom u Beogradu da smatra da je njegov nekadašnji pretpostavljeni Goran Papić počinio niz zloupotreba prilikom privođenja Marka Miljkovića 1. aprila 2020. godine. On je naveo da… »

Vesti dana »