Povezane vesti

Zašto je opozicija ljuta na Đilasa

Zašto je opozicija ljuta na Đilasa

Politika 14.04.2022
Lider SSP-a je prošao kroz „toplog zeca” zato što je pokušao da iskorači iz gubitničke matrice i uđe u dijalog, ocenjuje Dejan Vuk Stanković. Sastanak predsednika Srbije i Srpske napredne stranke Aleksandra Vučića i predsednika Stranke… »
Đilas: Kakav oni danas imaju odnos prema meni, takav ću ja imati prema njima

Đilas: Kakav oni danas imaju odnos prema meni, takav ću ja imati prema njima

Nova 14.04.2022
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas (SSP) izjavio je da su novi izbori u Beogradu "jedina šansa da dođemo u priliku da se volja građana poštuje" i da je "spreman da za to plati svaku ličnu cenu". „Kakav oni danas imaju odnos prema… »
Đilas: Kakav oni danas imaju odnos prema meni, takav ću ja imati prema njima

Đilas: Kakav oni danas imaju odnos prema meni, takav ću ja imati prema njima

Beta 14.04.2022
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Djilas (SSP) izjavio je da su novi  izbori u Beogradu "jedina šansa da dodjemo u priliku da se volja gradjana poštuje" i da je "spreman da za to plati svaku ličnu cenu". "Kakav oni danas imaju odnos prema… »
Dva puta do novih izbora u Beogradu i dva termina – decembar ili mart

Dva puta do novih izbora u Beogradu i dva termina – decembar ili mart

Nova 14.04.2022
Ukoliko bude doneta odluka o ponavljanju izbora u celom Beogradu, u igri su dve opcije - prva, da budu održani u decembru, a druga da glasanje u glavnom gradu bude održano u martu naredne godine, saznaje Nova.rs. Do kraja nedelje, lider SNS Aleksandar… »
Đilas: Vučić na sastanku pominjao mart i decembar kao mesec za nove izbore

Đilas: Vučić na sastanku pominjao mart i decembar kao mesec za nove izbore

Danas 13.04.2022
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas, gostujući na Njuzmaks Adria, rekao je da što se tiče njegove stranke rezultati izbora u Beogradu su poznati, te da su Beograđani jasno rekli da su za promenu vlasti, ali da su glasove dali… »

Vesti dana »