Povezane vesti

Čuveni NBA trener o Jokiću: ‘Izaberite svoj otrov’

Čuveni NBA trener o Jokiću: ‘Izaberite svoj otrov’

Hot sport 14.04.2022
Nikola Jokić je neko, o kome se konstantno govori u NBA ligi. Srpski centar blista u dresu Denver Nagetsa i prvi je kandidat da i ove sezone osvoji MVP nagradu, a sada je o njemu govorio i Stiv Ker, trener Golden Stejt Voriorsa. Protiv njegove ekipe… »
Golden Stejt ne zna kako sa Jokićem: Legendarni trener strahuje od Srbina

Golden Stejt ne zna kako sa Jokićem: Legendarni trener strahuje od Srbina

Večernje novosti 14.04.2022
STIV Ker, trener Golden Stejt Voriorsa, zna da će na drugoj strani terena biti Nikola Jokić i Denver Nagetsi u prvoj rundi plej-ofa NBA lige. FOTO: Tanjug/AP Strateg "ratnika" će učiniti sve da zaustavi aktuelnog MVP lige, ali svestan je koliko će to… »
Trener Golden Stejta o Jokiću: Izaberite svoj otrov

Trener Golden Stejta o Jokiću: Izaberite svoj otrov

Nova 14.04.2022
Voriorsi se pribojavaju aktuelnog MVP-a NBA lige Trener Golden Stejt Voriorsa Stiv Ker pričao je o Nikoli Jokiću, pred duel njegovog tima sa Denver Nagetsom u prvoj rundi plej-ofa. Ker je svestan koliko je Jokić svestran igrač, o čemu svedoči i… »
‘Moja žena o tome brine’: Ameri pitali Jokića o MVP nagradi, a njegov urnebesan odgovor je nasmejao sve do suza! (video)

‘Moja žena o tome brine’: Ameri pitali Jokića o MVP nagradi, a njegov urnebesan odgovor je nasmejao sve do suza! (video)

Hot sport 14.04.2022
Srpski centar je sjajno raspoložen. U noći između subote i nedelje, košarkaši Denvera igraju prvu utakmicu protiv Golden Stejt Voriorsa, a srpski reprezentativac Nikola Jokić u fenomenalnom raspoloženju čeka tu utakmicu. Mnoge zanima ko će biti… »
"Možete da birate kako će vas Jokić ubiti" - šok izjava NBA legende: Ima 8 titula, a plaši se Srbina!

"Možete da birate kako će vas Jokić ubiti" - šok izjava NBA legende: Ima 8 titula, a plaši se Srbina!

Mondo 14.04.2022
Zanimljiva izjava nekadašnjeg košarkaša i veoma uspešnog trenera o nikoli Jokiću. Zanimljiva izjava nekadašnjeg košarkaša i veoma uspešnog trenera o nikoli Jokiću. Najbolji košarkaš u NBA ligi za prethodnu sezonu i trenutno je strah i trepet… »
Jokić i po broju utakmica ispred svih

Jokić i po broju utakmica ispred svih

Sport klub 14.04.2022
Ove sezone su povrede, pandemija, nesuglasice između igrača i klubova kao i drugi aspekti dosta uticali na to da sve više igrača u NBA ligi odsustvuje sa velikog broja utakmica. Među zvezdama se kao najpouzdaniji izdvojio Nikola Jokić. Aktuelni MVP… »
Jokić: Ne znam gde mi se nalazi MVP trofej

Jokić: Ne znam gde mi se nalazi MVP trofej

N1 Info 14.04.2022
Košarkaš Denvera Nikola Jokić izjavio je da ne zna gde mu se nalazi MVP trofej, koji je osvojio u prošloj sezoni. Za isti ga je pitao Majk Singer, novinar blizak Nagetsima. A prethodno su pričali o aktuelnoj MVP trci, kao i šansama koje Jokić misli… »
Jokić: Ne znam gde mi se nalazi MVP trofej

Jokić: Ne znam gde mi se nalazi MVP trofej

Sport klub 14.04.2022
Košarkaš Denvera Nikola Jokić izjavio je da ne zna gde mu se nalazi MVP trofej, koji je osvojio u prošloj sezoni. Za isti ga je pitao Majk Singer, novinar blizak Nagetsima. A prethodno su pričali o aktuelnoj MVP trci, kao i šansama koje Jokić misli… »
Tako je u njegovom stilu - Jokić nema pojma gde mu je MVP trofej

Tako je u njegovom stilu - Jokić nema pojma gde mu je MVP trofej

Sportske.net 14.04.2022
Da li će Nikola Jokić i ove sezone poneti trofej za najboljeg igrača NBA lige? Vrlo je verovatno. „Ako se desi, da, bilo bi sjajno", rekao je Nikola Jokić na pitanje o MVP nagradi za ovu sezonu. Potom je dodao nešto još zanimljivije. "Ne znam gde… »
Nije moglo gore: Novi udarac za Jokića i Denver, bez važnog igrača idu na Golden Stejt

Nije moglo gore: Novi udarac za Jokića i Denver, bez važnog igrača idu na Golden Stejt

Večernje novosti 14.04.2022
FAKUNDO Kampaco, plejmejker Nagetsa iz Denvera, neće igrati u prvom susretu u plej-ofu protiv ekipe Golden Stejt voriorsa, jer je suspendovan. FOTO: Tanjug Argentinac je u poslednjoj utakmici u regularnom delu sezone sa Lejkersima napravio nesportski… »
Jokić se seli, nasmejao sve: Iskreno ne znam ni gde mi je prošli MVP trofej

Jokić se seli, nasmejao sve: Iskreno ne znam ni gde mi je prošli MVP trofej

Nova 14.04.2022
Nikola je sjajno raspoložen pred najvažnije mečeve u sezoni. Denver Nagetsi će u prvoj rundi plej-ofa igrati protiv Golden Stejt Voriorsa (prvi duel u noći između subote i nedelje od 02.30), a Nikola Jokić nastavlja da briljira izjavama, skoro… »
Gde je Jokićeva MVP nagrada? Srbin šokirao novinare: Ovakav odgovor niko nije očekivao!

Gde je Jokićeva MVP nagrada? Srbin šokirao novinare: Ovakav odgovor niko nije očekivao!

Mondo 14.04.2022
Nikola Jokić se bori za novo laskavo priznanje, a njegova izjava je iznenadila mnoge. Nikola Jokić se bori za novo laskavo priznanje, a njegova izjava je iznenadila mnoge. Nikola Jokić MVP NBA lige. Rečenica koja je zvučala fenomenalno prošle… »
Gde je ta nagrada? Jokićev hit odgovor!

Gde je ta nagrada? Jokićev hit odgovor!

Sportske.net 14.04.2022
As Denver Nagetsa i srpski reprezentativac Nikola Jokić i ove sezone pruža partije na MVP nivou, pa su sve veće šanse da po drugi put uzastopno dobije najveće individualno priznanje. Videćemo da li će se to uskoro i dogoditi, a u međuvremenu, pred… »

Vesti dana »