Povezane vesti

Haos u zadruzi Milica i Mensur zaratili zbog njegovog osmeha, on izleteo napolje, Veselinovićeva pravdala njihov odnos

Haos u zadruzi Milica i Mensur zaratili zbog njegovog osmeha, on izleteo napolje, Veselinovićeva pravdala njihov odnos

Alo 14.04.2022
Haos u rijalitiju. U toku je emisija "Pitanja gledalaca", a voditeljka Ivana Šopić naredno pitanje pročitala je Mini Vrbaški. Da li si kao i mi videla taj dečački osmeh kada je kao bežao i garderobera od tebe - glasilo je pitanje. Printscreen - Ne… »
Ja ću od SAD da budem sama Miljana stavila tačku na odnos sa Zolom i Bebicom, a evo u šta je Čolić ubeđen i čega se boji

Ja ću od SAD da budem sama Miljana stavila tačku na odnos sa Zolom i Bebicom, a evo u šta je Čolić ubeđen i čega se boji

Alo 14.04.2022
Preokret. U toku je emisija "Pitanja gledalaca", a voditeljka Ivana Šopić naredno pitanje pročitala je Miljani Kulić. - Kako misliš da se Zola pomiri sa tobom, a ti si imala saradnju sa Bebicom dan pre toga - glasilo je pitanje. Printscreen - Ne… »
Budi prijatelj sa marijom i sinišom, ali ne ucenjuj miljanu Bebica na stubu srama zbog laži, Lepi Mića mu sasuo bolnu istinu…

Budi prijatelj sa marijom i sinišom, ali ne ucenjuj miljanu Bebica na stubu srama zbog laži, Lepi Mića mu sasuo bolnu istinu…

Alo 14.04.2022
Žestok start. Emisija "Pitanja gledalaca" je upravo počela, a voditeljka Ivana Šopić ušetala je u Belu kuću i tom prilikom je okupila sve zadrugare za crnim stolom kako bi emisija počela. Prvo pitanje pročitala je Nenadu Macanoviću Bebici… »
Ja ću da radim šta ja hoću Bebica ne odustaje od stava da ga Miljana voli, zadrugari opleli žestoko po Nenadu

Ja ću da radim šta ja hoću Bebica ne odustaje od stava da ga Miljana voli, zadrugari opleli žestoko po Nenadu

Alo 14.04.2022
Nikome nije jasno Bebicino ponašanje. U toku je dnevna emisija Pitanja gledalaca sa Ivanom Šopić, a naredno pitanje bilo je za Nenada Macanovića Bebicu. - Čoveče provodi malo vremena sa drugima, ne ponižavaj se više, gori si od Ša - pročitala je… »

Vesti dana »