Povezane vesti

Uhapšen muškarac koji je tukao ženu jer nije vodila psa na povocu

Uhapšen muškarac koji je tukao ženu jer nije vodila psa na povocu

Dnevnik 16.04.2022
Na instagram nalogu moj_beo_grad objavljen je snimak na kojem se vidi kako jedan muškarac udara i odguruje jednu ženu i govori joj da kera treba da vodi na povocu. Naime, na snimku se vidi kako žena sedi na trotoaru dok se pored nje bor dva psa od… »
Uhapšen muškarac koji je udarao ženu i psa u Zemunu /uznemirujući snimak/

Uhapšen muškarac koji je udarao ženu i psa u Zemunu /uznemirujući snimak/

Sputnik 16.04.2022
Muškarac I.B. (39) koji je snimljen kako u Zemunu udara ženu i njenog psa priveden je danas i po nalogu Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu određeno mu je zadržavanje do 48 sati. On je snimljen kako nakon sukoba svog i ženinog psa… »
Šokantna odbrana nasilnika iz Zemuna o kom bruje društvene mreže: Brutalno izudarao ženu, pa je i gurnuo, a kaže da je sve…

Šokantna odbrana nasilnika iz Zemuna o kom bruje društvene mreže: Brutalno izudarao ženu, pa je i gurnuo, a kaže da je sve…

Blic 16.04.2022
"Udarao sam svoje kuče da pusti drugo, a gospođa pošto je trzala mog psa, par puta sam udario nju, nenamerno". Ovo su reči nasilnika iz Zemuna o kom od jutros priča ceo Beograd. Naime, na društvenim mrežama ranije danas osvanuo je snimak na kom se… »
Uznemirujući video potresao Srbiju: Muškarac hladnokrvno šutirao ženu i psa na ulici (video)

Uznemirujući video potresao Srbiju: Muškarac hladnokrvno šutirao ženu i psa na ulici (video)

Večernje novosti 16.04.2022
UZNEMIRUJIĆI video koji se pojavio na društvenim mrežama na kom se vidi kako nepoznati muškarac udara ženu i šutira njenog psa nasred ulice ne prestaje da potresa građane Srbije od kad je osvanuo na internetu. Foto… »

Vesti dana »

Sutra pljuskovi sa grmljavinom, do 30 stepeni

Sutra pljuskovi sa grmljavinom, do 30 stepeni

Politika pre 11 minutajoš 40 povezanih
Tadić: Nema euforije kao pred Katar

Tadić: Nema euforije kao pred Katar

Sportski žurnal pre 17 minutajoš 27 povezanih
Potvrđeno: Potpresednik Malavija poginuo u padu aviona

Potvrđeno: Potpresednik Malavija poginuo u padu aviona

Radio 021 pre 47 minutajoš 16 povezanih