Povezane vesti

Ova haljina je Ukradena Darku kostiću: Kreator tvrdi da su mu u noći hapšenja iz ateljea nestali skupoceni modeli!

Ova haljina je Ukradena Darku kostiću: Kreator tvrdi da su mu u noći hapšenja iz ateljea nestali skupoceni modeli!

Kurir 26.04.2022
Darko Kostić danas se oglasio za Kurir iz pritvora u kome se nalazi nakon što ga je mladić Š.H. (19) optužio da ga je vezao, stavio mu duksericu na glavu i zatvorio u špajz, a on je u ispovesti naveo "da je zapravo on oštećen jer su mu te noći iz… »
Darko Kostić iz pritvora otkriva svoju odbranu: Moj atelje je opljačkan

Darko Kostić iz pritvora otkriva svoju odbranu: Moj atelje je opljačkan

Nova 26.04.2022
Modni kreator Darko Kostić, koji je već nekoliko puta privođen zbog različitih krivičnih dela, a zbog polnog uznemiravanja čak i osuđen, tvrdi da je prošle nedelje opljačkan njegov stan u Dobračinoj ulici u Beogradu. Kostić, koji je priveden… »
Modni kreator Darko Kostić tvrdi: Nisam kriv, sve mi je namešteno, a to ću i dokazati!

Modni kreator Darko Kostić tvrdi: Nisam kriv, sve mi je namešteno, a to ću i dokazati!

Kurir 26.04.2022
BEOGRAD - Modni kreator Darko Kostić je iz pritvora u kojem se nalazi poručio: "Sve mi je namešteno, nisam kriv ni za jednu optužbu". On je to rekao za Novosti. Inače, Kostića je danas u pritvoru posetio njegov branilac, a modni kreator rešio je da… »
Opljačkan sam! Darko Kostić se oglasio za Kurir iz pritvora: Ovo je njegova verzija događaja u stanu u centru Beograda

Opljačkan sam! Darko Kostić se oglasio za Kurir iz pritvora: Ovo je njegova verzija događaja u stanu u centru Beograda

Kurir 26.04.2022
Modni kreator Darko Kostić koji je prošle nedelje uhapšen nakon prijave Š.H. (19) da ga je u stanu u centru Beograda vezao i zatvorio u špajz, oglasio se za Kurir iz pritvora, tvrdeći "da nije kriv za napad na mladića, te da je on zapravo te noći… »

Vesti dana »