Povezane vesti

Kosovska policija zatvara sve alternativne puteve na severu KiM

Kosovska policija zatvara sve alternativne puteve na severu KiM

Nova 29.04.2022
Ministar unutrašnjih poslova u Prištini Dželjalj Svečlja izjavio je da na severu Kosova i Metohije neće biti nelegalnih puteva prema centralnoj Srbiji i da će centralne vlasti zatvoriti sve prolaze sem administrativnih punktova. „Ako bude 70… »
Kosovska policija zatvara alternativne puteve na severu KiM

Kosovska policija zatvara alternativne puteve na severu KiM

Pravda 29.04.2022
Ministar unutrašnjih poslova privremenih prištinskih institucija Dželjalj Svečlja izjavio je da na severu Kosova i Metohije neće biti nelegalnih puteva prema centralnoj Srbiji i da će centralne vlasti zatvoriti sve prolaze sem administrativnih… »
Kosovska policija zatvara alternativne puteve na severu KiM prema centralnoj Srbiji

Kosovska policija zatvara alternativne puteve na severu KiM prema centralnoj Srbiji

Euronews 29.04.2022
Ministar unutrašnjih poslova privremenih prištinskih institucija Dželjalj Svečlja izjavio je da na severu Kosova i Metohije neće biti nelegalnih puteva prema centralnoj Srbiji i da će centralne vlasti zatvoriti sve prolaze sem administrativnih… »
Svećlja tražio od Simića da izvrši pritisak na Milana Radoičića da se preda

Svećlja tražio od Simića da izvrši pritisak na Milana Radoičića da se preda

Danas 29.04.2022
Kosovski ministar unutrašnjih poslova, Dželjalj Svećlja, pozvao je danas poslanika Srpske liste Slavka Simića, da izvrši pritisak na Milana Radoičića da se preda Kosovskoj policiji. Danas je u Prištini održana Komisija za bezbednost, u čijem… »

Vesti dana »