Povezane vesti

Ovo je starija ćerka Nikoline Pišek: Dobila je tokom veze sa poznatim novinarem - ima 25 godina i završila je medicinu!

Ovo je starija ćerka Nikoline Pišek: Dobila je tokom veze sa poznatim novinarem - ima 25 godina i završila je medicinu!

Mondo 18.05.2022
Ovako izgleda Hana, prva ćerka Nikoline Pišek. Ovako izgleda Hana, prva ćerka Nikoline Pišek. Lepa voditeljka Nikolina Pišek suočila se sa velikim bolom i tragedijom kada je nedavno u 44. godini preminuo njen suprug Vidoje Ristović. Ona sa njim ima… »
Evo kako izgleda ćerka Nikoline Pišek FOTO

Evo kako izgleda ćerka Nikoline Pišek FOTO

Nova 18.05.2022
Voditeljka Nikolina ostala je bez supruga Vidoja Ristovića, koji je iznenada preminuo u 44. godini. Iz braka sa Vidojem Nikolina ima ćerku Unu Sofiju, dok iz prethodne veze sa novinarom Markom Cigojem ima još jednu ćerku Hanu Leonardu. Hana sada ima… »
Prvo oglašavanje Nikoline Pišek, tužna i ostavljena posle svega: Najbolnije što je Una izgubila oca, a ja…

Prvo oglašavanje Nikoline Pišek, tužna i ostavljena posle svega: Najbolnije što je Una izgubila oca, a ja…

Svet & Skandal 18.05.2022
Nikolina Pišek nakon sahrane supruga Vidoja jedva je smogla snage da ovo izusti Vidoje Ristović, Istoričar umetnosti i suprug Nikoline Pišek, preminuo je 8. maja u 44. godini, a njegova iznenadna smrt najpre je šokirala njegove bližnje, kao i… »
Najbolnije mi je što je una izgubila oca, htela sam sa njim da provedem život: Prvo Nikolinino obraćanje nakon Vidojeve…

Najbolnije mi je što je una izgubila oca, htela sam sa njim da provedem život: Prvo Nikolinino obraćanje nakon Vidojeve…

Kurir 18.05.2022
Voditeljka Nikolina Pišek ostala je bez supruga Vidoja Ristovijevića, sa kojim ima ćerku Unu. Nikolina je na sahranu supruga došla u pratnji njihove mezimice, a tu je bila i Vidojeva ćerka iz prvog braka. Kada je kremula tužna povorka, voditeljka se… »
Nikolina Pišek nakon Vidojeve sahrane: Najbolnije mi je što je Una izgubila oca

Nikolina Pišek nakon Vidojeve sahrane: Najbolnije mi je što je Una izgubila oca

Nova 18.05.2022
Voditeljka neutešna nakon smrti supruga. Voditeljka Nikolina Pišek nedavno je ostala bez supruga Vidoja Ristovića koji je iznenada preminuo u 44. godini. Ona je nako sahrane izjavila da joj najteže pada to što je njena ćerka Una Sofija ostala bez… »
Htela sam s njim da provedem život: Nikolina o pokojnom suprugu Vidoju - "Najbolnije je što je Una ostala bez oca"!

Htela sam s njim da provedem život: Nikolina o pokojnom suprugu Vidoju - "Najbolnije je što je Una ostala bez oca"!

Mondo 18.05.2022
Nikolina Pišek otkrila kako se oseća nakon sahrane Vidoja Ristovića. Nikolina Pišek otkrila kako se oseća nakon sahrane Vidoja Ristovića Voditeljka Nikolina Pišek je u centru pažnje domaćih medija zbog iznenadne smrti supruga Vidoja Ristovića, s… »

Vesti dana »