Povezane vesti

Nadal: Lekar mi umrtvio živce, ali bilo je vredno rizika

Nadal: Lekar mi umrtvio živce, ali bilo je vredno rizika

N1 Info 05.06.2022
Španski teniser Rafael Nadal, koji je trijumfom na Rolan Garosu osvojio 22. Gren slem titulu u karijeri, istakao je da je ovog puta bio spreman da preuzme rizik primanja anestetika u vidu injekcija pre svakog meča jer mu je RG posebno bitan, ali da to… »
Nadal: Lekar mi umrtvio živce, ali bilo je vredno rizika

Nadal: Lekar mi umrtvio živce, ali bilo je vredno rizika

Sport klub 05.06.2022
Španski teniser Rafael Nadal, koji je trijumfom na Rolan Garosu osvojio 22. Gren slem titulu u karijeri, istakao je da je ovog puta bio spreman da preuzme rizik primanja anestetika u vidu injekcija pre svakog meča jer mu je RG posebno bitan, ali da to… »
"Ovako ne mogu dalje, moram da nađem rešenje": Nadal u problemu - Injekcije pred svaki meč, ali to drugo neću da uzimam!

"Ovako ne mogu dalje, moram da nađem rešenje": Nadal u problemu - Injekcije pred svaki meč, ali to drugo neću da uzimam!

Mondo 05.06.2022
Rafael Nadal je osvojio 22. grend slem u karijeri trijumfom na Rolan Garosu, ali je posle meča u najvećoj meri govorio o budućnosti svoje karijere i ozbiljnosti povrede s kojom se bori već 17 godina. Rafael Nadal je osvojio 22. grend slem u karijeri… »
„Još jedna sam žrtva koju je Rafa uništio na putu do titule“

„Još jedna sam žrtva koju je Rafa uništio na putu do titule“

Sport klub 05.06.2022
Norveški teniser Kasper Rud, koji je u finalu Rolan Garosa poražen od Rafaela Nadala, istakao je da je doživeo izuzetno iskustvo koje će jednog dana prepričavati svojim unucima, mada bi voleo da je pružio malo veći otpor slavnom Špancu. Finalni… »
Za mene, znaj, tek tad je počelo: Da li je Nadal sada GOAT?

Za mene, znaj, tek tad je počelo: Da li je Nadal sada GOAT?

Sport klub 05.06.2022
Kao veliki navijač Rafaela Nadala, 14-godišnji Kasper Rud bio je na tribinama na finalu Rolan Garosa 2013. Devet godina kasnije, on je igrao finale na stadionu Filip Šatrije i prošao je slično kao David Ferer. Jedino je večan Nadal, čovek koji je… »
Nadal osvojio 14. Rolan Garos, ukupno 22. grand slem u karijeri

Nadal osvojio 14. Rolan Garos, ukupno 22. grand slem u karijeri

Glas Amerike 05.06.2022
PARIZ — Španski teniser Rafael Nadal osvojio je svoju 14. titulu na Rolan Garosu pobedom u finalu nad Norvežaninom Kasperom Rudom - 3:0, po setovima 6:3, 6:3 i 6:0. Meč je trajao dva sata i 18 minuta. Nadal je tako stigao do 22. grand slem trofeja u… »
Tenis i Rolan Garos: Rafael Nadal neprikosnoveni kralj šljake - do 14. trofeja bez izgubljenog seta u finalu

Tenis i Rolan Garos: Rafael Nadal neprikosnoveni kralj šljake - do 14. trofeja bez izgubljenog seta u finalu

Južne vesti 05.06.2022
Getty Images Španski teniser Rafael Nadal potvrdio je da je kralj Rolan Garosa. On je u finalu grend slem turnira u Parizu pobedio Norvežanina Kaspera Ruda sa 3:0 po setovima 6:3, 6:3, 6:0. Nadalu je ovo bio 14. trofej na Rolan Garosu, a 22. pehar na… »
Koliko sam primio injekcija? Bolje da ne znate! Nadal otvorio dušu o povredi: Tu je doktor, davao ih direktno u stopalo!

Koliko sam primio injekcija? Bolje da ne znate! Nadal otvorio dušu o povredi: Tu je doktor, davao ih direktno u stopalo!

Mondo 05.06.2022
Rafael Nadal je na večnoj listi grend slem šampiona dodatno pobegao Novaku Đokoviću i Rodžeru Federeru, a posle osvajanja Rolan Garosa je govorio o stanju svoje povrede stopala. Rafael Nadal je na večnoj listi grend slem šampiona dodatno pobegao… »
Nadalovo stopalo je moralo da "spava", a koliko je injekcija primio?

Nadalovo stopalo je moralo da "spava", a koliko je injekcija primio?

Sportske.net 05.06.2022
Rafael Nadal je po 14. put osvojio Rolan Garos, svoj omiljeni turnir, i tako je stigao do 22. gren slem titule u karijeri. On je posle osvajanja trofeja istakao da je ponovo imao problema sa stopalom. "Taj problem je uvek tu, ali u Rimu je bilo posebno… »
Rafa zabrinuo izjavom: Bolje da ne znate koliko sam injekcija primio, ne znam šta će dalje biti

Rafa zabrinuo izjavom: Bolje da ne znate koliko sam injekcija primio, ne znam šta će dalje biti

Večernje novosti 05.06.2022
ŠPANSKI teniser Rafael Nadal po 14. put je pokorio Pariz i došao do 22. grend slem titule. "Bik sa Majorke" je posle meča je tokom obraćanja zabrinuo navijače. FOTO: AP Rafa je u finalu Rolan Garosa pregazio Kaspera Ruda sa 3:0. Nakon novog trijumfa… »
Nadal: Primio sam injekciju u stopalo pred finale

Nadal: Primio sam injekciju u stopalo pred finale

Sport klub 05.06.2022
Posle osvajanja rekordne 14. titule na Rolan Garosu španski teniser Rafael Nadal izjavio je da je pred finale sa Kasperom Rudom morao da primi injekciju protiv bolova u levom stopalu pošto pati od degenerativnog poremećaja koji mu izaziva hronične… »
Šta niste videli na TV: Skandiranje se pogrešno čulo, Rafin osmeh poznatima

Šta niste videli na TV: Skandiranje se pogrešno čulo, Rafin osmeh poznatima

Nova 05.06.2022
Šta se dešavalo na finalu kada su se kamere ugasile? Rafael Nadal savladao je Kaspera Ruda u finalu Rolan Garosa sa 6:3, 6:3, 6:0 i tako stigao do rekordne 22. grend slem titule i 14. trofeja u Parizu. "Kralj šljake" bio je sjajno raspoložen nakon… »
Rud nakon poraza: Nisam prva Rafina „žrtva“ u finalu

Rud nakon poraza: Nisam prva Rafina „žrtva“ u finalu

Nova 05.06.2022
Prva reakcija nakon izgubljenog finala. Kasper Rud je finale Rolan Garosa dočekao svestan da će mu za pobedu biti potrebno pravo malo čudo. Nije uspeo, Rafael Nadal je po 22. put u karijeri osvojio titulu grend slem šampiona nakon ubedljivih 6:3, 6:3… »
Đoković nastavlja poteru za rivalima: Evo koliko Novaka deli od mesta koje vodi na Završni masters

Đoković nastavlja poteru za rivalima: Evo koliko Novaka deli od mesta koje vodi na Završni masters

Večernje novosti 05.06.2022
RAFAEL Nadal 14. put u karijeri je uspeo da osvojio Rolan Garos. Povećao je saldo osvojenih grend slem titula na 22 i po tome je lider (Novak Đoković i Rodžer Federer imaju po 20), a vodeći je i kada je trka za Završni masters u pitanju. FOTO… »

Vesti dana »