Povezane vesti

Nikolina Pišek se oglasila mesec dana posle vdojeve smrti: Objavom s ćerkom rastužila mnoge - "i tata bi bio ponosan..."

Nikolina Pišek se oglasila mesec dana posle vdojeve smrti: Objavom s ćerkom rastužila mnoge - "i tata bi bio ponosan..."

Mondo 12.06.2022
Nikolina Pišek je otkrila zbog čega je ponosna na svoju naslednicu, kojoj je i posvetila objavu. Nikolina Pišek je otkrila zbog čega je ponosna na svoju naslednicu, kojoj je i posvetila objavu. Voditeljka Nikolina Pišek oglasila se na društvenim… »
Nakon teških trenutaka, sreća je ispunila njeno srce: Nikolina Pišek blista od ponosa, ona je razlog njenog osmeha

Nakon teških trenutaka, sreća je ispunila njeno srce: Nikolina Pišek blista od ponosa, ona je razlog njenog osmeha

Svet & Skandal 12.06.2022
Ćerka Nikoline Pišek postigla ogroman uspeh Nikolina Pišek, prvi put posle smrti supruga, objavila je fotografiju s ćerkom Unom i spomenula preminulog Vidoja. Instagram – Moja mala ljubav je otplesala svoju prvu baletsku predstavu. Ponosna do neba… »
(Foto) "i tata bi bio ponosan na tebe,: Znam..." Nikolina Pišek srećna zbog ćerkinog uspeha, a poruka za Vidoja je dirljiva

(Foto) "i tata bi bio ponosan na tebe,: Znam..." Nikolina Pišek srećna zbog ćerkinog uspeha, a poruka za Vidoja je dirljiva

Blic 12.06.2022
Voditeljka Nikolina Pišek ostala je bez supruga Vidoja Ristovića 8. maja 2022. godine, kada je iznenada preminuo. Ona je sada na svom Instagramu podelila lepe vesti i emotivnu poruku u kojoj je navela da je njihova ćerka Una Sofija odigrala svoju prvu… »
Ponosna sam do neba, znam da bi i tata bio! Emotivna objava Nikoline Pišek, pozirala sa ćerkom u crnini, trudi se da sakrije…

Ponosna sam do neba, znam da bi i tata bio! Emotivna objava Nikoline Pišek, pozirala sa ćerkom u crnini, trudi se da sakrije…

Kurir 12.06.2022
Voditeljka Nikolina Pišek 8. maja ove godine izgubila je supruga Vidoja Risovića, sa kojim je 2014. godine dobila ćerku Unu Sofiju. Srpski istoričar umetnosti iznenada je preminuo u 44. godini u Beogradu. Nakon njegove sahrane pojavila se informacija… »
Nikolina Pišek srećna zbog ćerke: Napisala dirljivu poruku za Vidoja FOTO

Nikolina Pišek srećna zbog ćerke: Napisala dirljivu poruku za Vidoja FOTO

Nova 12.06.2022
Hrvatska voditeljka teško se nosi sa gubitkom, nakon što je iznenada preminuo njen suprug Vidoje Ristović. Iz braka sa Vidojem Nikolina ima ćerku Unu Sofiju. Voditeljka je na svom Instagramu podelila fotografije sa svojom ćerkom na koju je posebno… »

Vesti dana »