Povezane vesti

Rosić: Nikad neću preći u Partizan, ja sam navijač Crvene zvezde

Rosić: Nikad neću preći u Partizan, ja sam navijač Crvene zvezde

Sportski žurnal 15.06.2022
Crvena zvezda je moja prva ljubav i tako će biti dok ne umrem. Volim i poštujem druge, ali ništa nije uporedivo - navodi štoper. Bivši štoper Vojvodine i Brage Lazar Rosić izjavio je danas da nikad ne bi prešao u redove Partizana, preneo je… »
Neće u Partizan, voli Zvezdu!

Neće u Partizan, voli Zvezdu!

Sportske.net 15.06.2022
Ekipa Partizana je krenula u obnovu tima od odbrane, klub će biti jači za Zlatana Šehovića, trebalo bi da dođe i Aleksandar Filipović, nekadašnji mladi reprezentativac Srbije i momak koji nastupa za BATE Borisov. Pominjalo se da će Lazar Rosić… »
Štoper kog žele crno-beli ih odjavio: ‘Nikada neću doći, navijam za Zvezdu!’

Štoper kog žele crno-beli ih odjavio: ‘Nikada neću doći, navijam za Zvezdu!’

Hot sport 15.06.2022
Fudbalski klub Partizan pravi velike planove kada je remont tima za novu sezonu u pitanju. Crno-beli će praviti izmene na gotovo svim pozicijama, a kao jedan od onih koji su zanimljivi, u medijima se pojavio Lazar Rosić. Njemu ističe ugovor sa… »
Partizan hoće igrača koji igra "sve pozicije" u odbrani: Stolica ga dobro zna, a već godinama je u Belorusiji!

Partizan hoće igrača koji igra "sve pozicije" u odbrani: Stolica ga dobro zna, a već godinama je u Belorusiji!

Mondo 15.06.2022
Partizan želi još pojačanja u odbrani, a nova meta je Aleksandar Filipović iz BATE Borisova. Partizan želi još pojačanja u odbrani, a nova meta je Aleksandar Filipović iz BATE Borisova. Partizan je prelazni rok počeo dovođenjem levog beka… »
Fudbaler o prelasku u Partizan: Neće se desiti, ja sam navijač Zvezde

Fudbaler o prelasku u Partizan: Neće se desiti, ja sam navijač Zvezde

Nova 15.06.2022
Navijačke strasti prevladale. Partizan je krenuo u rekonstrukciju tima za novu sezonu, a jedna od meta navodno je prema pisanju portugalskih medija Lazar Rosić. Srpski fudbaler već godinama igra u Portugalu, a ugovor mu ističe ovog leta. Nekadašnji… »
Lazar Rosić i Partizan: To se neće dogoditi, ja sam navijač Crvene zvezde

Lazar Rosić i Partizan: To se neće dogoditi, ja sam navijač Crvene zvezde

Večernje novosti 15.06.2022
PARTIZAN je krenuo u potragu za štoperom. U pojedinim medijima se pojavila informacija da je crno-belima interesantan Lazar Rosić. Foto: EPA-EFE/OCTAVIO PASSOS Fudbaler rođen u Kragujevcu je prošlu sezonu proveo u portugalskom Moreirenseu. Ugovor sa… »
Nikad neću preći u Partizan, navijam za zvezdu! Šuškalo se da ga crno-beli žele, stigao žestok odgovor iz Portugala...

Nikad neću preći u Partizan, navijam za zvezdu! Šuškalo se da ga crno-beli žele, stigao žestok odgovor iz Portugala...

Mondo 15.06.2022
Srpski štoper Lazar Rosić sigurno neće pojačati Partizan u letnjem prelaznom roku. Srpski štoper Lazar Rosić sigurno neće pojačati Partizan u letnjem prelaznom roku. Partizan je dovođenjem mladog Zlatana Šehovića iz Makabija počeo… »

Vesti dana »