Povezane vesti

Crvena zvezda: Mi „državni bankomat“, a drugi duguju milione narodu

Crvena zvezda: Mi „državni bankomat“, a drugi duguju milione narodu

Danas 15.06.2022
Košarkaški klub Crvena Zvezda izdao je saopštenje u kome je još jednom istakao svoju transparentnost u radu i finansijskom poslovanju. Sadržaj saopštenja, u jednom segmentu, odnosi se i na opservacije da je Zvezda „državni bankomat“. “ KK… »
Zvezda se oglasila povodom situacije oko poreskog duga

Zvezda se oglasila povodom situacije oko poreskog duga

Novi magazin 15.06.2022
Košarkaški klub Crvena zvezda oglasio se danas povodom informacija o poreskom dugu, sa željom da detaljno objasne situaciju. "KK Crvena zvezda, koji je već dugi niz godina najtransparentniji klub i svoje finansijsko poslovanje je u više navrata do… »
KK CZ: Mi „državni bankomat“, a drugi duguju milione narodu!

KK CZ: Mi „državni bankomat“, a drugi duguju milione narodu!

N1 Info 15.06.2022
Košarkaški klub Crvena Zvezda izdao je saopštenje u kome je još jednom istakao svoju transparentnost u radu i finansijskom poslovanju, U sapštenju se pominje „licemerje“ onih koji Zvezdu nazivaju „državnim bankomatom.“ „KK Crvena zvezda… »
Oglasila se zvezda: Tim sa Malog Kalemegdana odgovorio Siniši Malom – ‘Ne stavljajte nas u isti koš sa poreskim…

Oglasila se zvezda: Tim sa Malog Kalemegdana odgovorio Siniši Malom – ‘Ne stavljajte nas u isti koš sa poreskim…

Hot sport 15.06.2022
Crveno-beli se ponovo oglasili. Novo saopštenje crveno-belih koje će podići prašinu u srpskoj javnosti. – KK Crvena zvezda mts, koji je već dugi niz godina najtransparentniji klub i svoje finansijsko poslovanje je u više navrata do detalja dao na… »
KK CZ: Mi „državni bankomat“, a drugi duguju milione narodu!

KK CZ: Mi „državni bankomat“, a drugi duguju milione narodu!

Sport klub 15.06.2022
Košarkaški klub Crvena Zvezda izdao je saopštenje u kome je još jednom istakao svoju transparentnost u radu i finansijskom poslovanju, U sapštenju se pominje „licemerje“ onih koji Zvezdu nazivaju „državnim bankomatom.“ „KK Crvena zvezda… »

Vesti dana »