Povezane vesti

Pljunuo ga posred face! Haos pred kamerama! Žestok okršaj Cara i Mensura - Nikad više obezbeđenja na imanju (video)

Pljunuo ga posred face! Haos pred kamerama! Žestok okršaj Cara i Mensura - Nikad više obezbeđenja na imanju (video)

Mondo 15.06.2022
Filip Car i Mensur Ajdarpašić ušli su u žestoku raspravu zbog Milice Veselinović. Filip Car i Mensur Ajdarpašić ušli su u žestoku raspravu zbog Milice Veselinović. U toku radio emisija "Amnezija" Filip Car ušao je u žestok sukob sa Mensurom… »
To mafijanje možeš tvojima kod kuće! Žestok sukob Filipa Cara i Mensura Ajdarpašića, moralo da reaguje obezbeđenje…

To mafijanje možeš tvojima kod kuće! Žestok sukob Filipa Cara i Mensura Ajdarpašića, moralo da reaguje obezbeđenje…

Alo 15.06.2022
Skandal u Zadruzi, Mensur nasrnuo na Filipa. Filip Car ušao je užestok sukob sa Mensurom Ajdarpašićem, koji je počeo da divlja, jer je Car pozvao Milicu Veselinović da gostuje u radiju. - Vidi ja tebe ne komentarišem, nemoj da ti se zagorčam u… »
Haos na imanju Obezbeđenje hitno reagovalo zbog Mensurovog divljanja, Car ne bira reči

Haos na imanju Obezbeđenje hitno reagovalo zbog Mensurovog divljanja, Car ne bira reči

Alo 15.06.2022
Opšte rasulo. Mensur Ajdarpašić počeo je da divlja po imanju u Šimanovcima, te je ušao u žestok sukob sa Filipom Carem, jer je pozvao Milicu Veselinović da gostuje u radiju "Amneziji". Printscreen Tom prilikom, Mensur je osuo rafalnu paljbu po… »
On je šištavac Filip Car žestoko opleo po Mensuru, Zola i Dalila ga smiruju

On je šištavac Filip Car žestoko opleo po Mensuru, Zola i Dalila ga smiruju

Alo 15.06.2022
Filip Car spustio loptu nakon skandala sa Mensurom. Kako se situacija polako smirila između Mensura Ajdarpašića i Filipa Cara, Car je otišao i seo sa Dalilom Dragojević i Zolom, pa je nastavio da pljuje po ljutitom rivalu. Printsc Pink - Ja sam već… »
Ipak JE grize savest Milica Veselinović prišla Mensuru nakon skandala sa Filipom, on je oduvao

Ipak JE grize savest Milica Veselinović prišla Mensuru nakon skandala sa Filipom, on je oduvao

Alo 15.06.2022
Milica prišla Mensuru nakon skandala sa FIlipom. Kako se kod Filipa Cara situacija polako smiruje, tako i Milica Veselinović pokušava da smiri Mensura Ajdarpašića. - Opet si se zbog mene svađao - rekla je Milica. Printsc Pink - Ma nisam, zbog sebe… »

Vesti dana »