Povezane vesti

Upucani ima "debeo" dosije: Detalji pucnjave na Novom Beogradu - policija traži napadača, pokrenuta akcija "vihor"!

Upucani ima "debeo" dosije: Detalji pucnjave na Novom Beogradu - policija traži napadača, pokrenuta akcija "vihor"!

Mondo 28.06.2022
Danijel P. (39), koji je sinoć upucan na Novom Beogradu u bloku 70, dao je izjavu u Urgentnom centru. Danijel P. (39), koji je sinoć upucan na Novom Beogradu u bloku 70, dao je izjavu u Urgentnom centru. Prema nezvaničnim informacijama, Danijel P… »
Upucani odranije poznat policiji, a tvrdi da "nema neprijatelje": Nakon pucnjave policija okupirala Novi Beograd, pokrenuta…

Upucani odranije poznat policiji, a tvrdi da "nema neprijatelje": Nakon pucnjave policija okupirala Novi Beograd, pokrenuta…

Blic 28.06.2022
Na Novom Beogradu je sinoć posle 20 časova, nakon što se dogodila pucnjava u kojoj je u grudi pogođen D. P. (39), policija pokrenula akciju "Vihor" koja je trajala nekoliko sati, a ceo Novi Beograd je bio pod opsadom pripadnika MUP-a. Upucani nije… »
Ovako je izgledala potera za napadačem iz bloka 70: Novi Beograd bio pod tajnom opsadom Vihora

Ovako je izgledala potera za napadačem iz bloka 70: Novi Beograd bio pod tajnom opsadom Vihora

Kurir 28.06.2022
BEOGRAD - U Novom Beogradu sinoć oko 20.30 časova nakon što se dogodio obračun u kojem je u grudi upucan D. P. (39) policija je pokrenula akciju "Vihor" koja je trajala nekoliko sati. Ceo Novi Beograd je bio pod "tajnom" opsadom pripadnika MUP-a. Što… »
Šetao sam po kraju i neko me je upucao, nemam neprijatelje: Muškarac sa Novog Beograda otkrio kako je ranjen

Šetao sam po kraju i neko me je upucao, nemam neprijatelje: Muškarac sa Novog Beograda otkrio kako je ranjen

Kurir 28.06.2022
Danijel P. (39) koji je sinoć upucan u Bloku 70. na Novom Beogradu nije životno ugrožen a u Urgentnom centru je dao izjavu policiji, nezvanično saznaje Kurir. - Ne znam ko bi mogao da puca u mene jer ja nemam neprijatelje. Šetao sam samo po kraju… »
Policija „češlja“ Beograd: Potraga za napadačem još traje, ranjeni ne sarađuje

Policija „češlja“ Beograd: Potraga za napadačem još traje, ranjeni ne sarađuje

Nova 28.06.2022
Beogradska policija i dalje traga za napadačem koji je sinoć na Novom Beogradu u grudi upucao D.P. (39), a u toku noći bila je pokrenuta akcija "Vihor". Policija je pretresala gotovo svako vozilo, ali se sumnja da se napadač sakrio u neki od… »
Novi Beograd je bio opasan "Vihorom": Ovako je izgledala potera za napadačem iz Bloka 70

Novi Beograd je bio opasan "Vihorom": Ovako je izgledala potera za napadačem iz Bloka 70

Telegraf 28.06.2022
Patrole su bile postavljene na vidnim mestima, ali i "skrivenim" Na Novom Beogradu sinoć oko 20:30 časova nakon što se dogodio obračun u kojem je u grudi upucan D. P. (39) policija je pokrenula akciju "Vihor" koja je trajala nekoliko sati. Ceo Novi… »
Policija "češlja" Beograd: Upucan u grudi, a ne želi da otkrije motiv pucnjave niti identitet napadača

Policija "češlja" Beograd: Upucan u grudi, a ne želi da otkrije motiv pucnjave niti identitet napadača

Telegraf 28.06.2022
Ranjeni je tvrdio da ga je "pogodio zalutali metak, a da ga je u Urgentni centar dovezao njemu nepoznati čovek" Beogradska policija i dalje traga za napadačem koji je sinoć na Novom Beogradu u grudi upucao D.P. (39), a u toku noći bila je pokrenuta… »
U pucnjavi na Novom Beogradu ranjen muškarac, policija pokrenula akciju „Vihor“

U pucnjavi na Novom Beogradu ranjen muškarac, policija pokrenula akciju „Vihor“

Danas 27.06.2022
U pucnjavi kod Bloka 70 na Novom Beogradu ranjen je 40-godišnji muškarac, koji je sa prostrelnim ranama prevezen u Urgentni centar. D. P, star 39 godina, dovezen je privatnim vozilom oko 20.30 časova u Urgentni centar sa ranom na grudima iz vatrenog… »
Pokrenuta akcija "Vihor", ranjeni odbija da sarađuje sa policijom: Detalji pucnjave na Novom Beogradu

Pokrenuta akcija "Vihor", ranjeni odbija da sarađuje sa policijom: Detalji pucnjave na Novom Beogradu

Blic 27.06.2022
Večeras oko 20.30 časova, došlo je do pucnjave u Bloku 70 na Novom Beogradu, a u Urgentni centar je privatnim vozilom dovezen D. P. star 39 godina. Ima ranu na grudima koja je posledica upotrebe vatrenog oružja, a kako Informer nezvanično saznaje… »
"Pogodio me je zalutali metak, nepoznat čovek me je dovezao u bolnicu": Bizarne tvrdnje muškarca ranjenog na Novom Beogradu

"Pogodio me je zalutali metak, nepoznat čovek me je dovezao u bolnicu": Bizarne tvrdnje muškarca ranjenog na Novom Beogradu

Blic 27.06.2022
Muškarac star D.P. (39( godina koji je večeras upucan na Novom Beogradu kod Bloka 70 neće da sarađuje sa policijom, prenosi Telegraf. Kako navode, on kaže da ga je u Bloku 70 kod Kineskog tržnog centra pogodio zalutali metak, te da ga je njemu… »

Vesti dana »

Stojković: Ne idemo u Nemačku da bismo se slikali

Stojković: Ne idemo u Nemačku da bismo se slikali

Politika pre 2 minutajoš 27 povezanih
Potpredsjednik Malavija poginuo u avionskoj nesreći

Potpredsjednik Malavija poginuo u avionskoj nesreći

Slobodna Evropa pre 44 minutajoš 16 povezanih
Rusija i Belorusija počele drugu fazu taktičkih nuklearnih vežbi

Rusija i Belorusija počele drugu fazu taktičkih nuklearnih vežbi

Novi magazin pre 56 minutajoš 12 povezanih