Povezane vesti

U registru doživotno 544 pedofila

U registru doživotno 544 pedofila

Radio 021 28.06.2022
U registru pedofila trenutno se nalazi 544 pravosnažno osuđenih, najnoviji su podaci Uprave za izvršenje krivičnih sankcija. Oni će u ovom registru, podsećaju u Upravi, biti doživotno, a zakon im zabranjuje da se najduže 20 godina približavaju… »
"Imam rupe: U glavi..." Pucao u bivšu suprugu, pa pokušao da se ubije, a evo kako se branio pred tužiocem

"Imam rupe: U glavi..." Pucao u bivšu suprugu, pa pokušao da se ubije, a evo kako se branio pred tužiocem

Blic 28.06.2022
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je V. M. (42) ,zbog sumnje da je u subotu pucao u bivšu suprugu, a zatim pokušao da se ubije, a tragediju je sprečila policija kada mu je iz ruke oduzela oružje. Tužilaštvo je nakon saslušanja… »
Registar pedofila treba biti javan! Igor Jurić o važnosti ove inicijative, u Srbiji je 544 pravosnažno osuđenih prestupnika

Registar pedofila treba biti javan! Igor Jurić o važnosti ove inicijative, u Srbiji je 544 pravosnažno osuđenih prestupnika

Kurir 28.06.2022
U koordinisanoj akciji beogradske policije u Lazarevcu je uhapšen mladić koji je u petak, u obližnjem selu Arapovac, pokušao da obljubi devojčicu od 14 godina. Navodno je popila nekoliko piva i sela u auto s njim pa su se odvezli u nepoznatom pravcu… »
Šok odbrana mladića osumnjičenog za napastvovanje devojčice (14): Pipkao sam je ali sam prestao, setio sam se da imam…

Šok odbrana mladića osumnjičenog za napastvovanje devojčice (14): Pipkao sam je ali sam prestao, setio sam se da imam…

Kurir 28.06.2022
BEOGRAD - Mladić I. J. (20) saslušan je u Višem javnom tužilaštvu zbog sumnje da je u petak uveče odbljubio devojčicu (14) iz okoline Lazarevca i zaprepastio nadležne svojom odbranom. Tužilac je tražio da mu se odredi pritvor do 30 dana. Kako… »
Pipkao sam je pa se setio da imam devojku: Šok izjava mladića iz Lazarevca koji je devojčicu ostavio bez svesti na njivi

Pipkao sam je pa se setio da imam devojku: Šok izjava mladića iz Lazarevca koji je devojčicu ostavio bez svesti na njivi

Mondo 28.06.2022
Mladić I. J. (20) uhapšen je u petak zbog sumnje da je pokušao da obljubi devojčicu, a juče je izneo sramnu odbranu! Mladić I. J. (20) uhapšen je u petak zbog sumnje da je pokušao da obljubi devojčicu, a juče je izneo sramnu odbranu! U… »

Vesti dana »