Povezane vesti

Nova.rs na mestu zločina: Devojčica silovana posle turnira u malom fudbalu

Nova.rs na mestu zločina: Devojčica silovana posle turnira u malom fudbalu

Nova 28.06.2022
Reporteri Nova.rs posetili su danas Arapovac kod Lazarevca, mesto u kom se, prema sumnjama policije i tužilaštva, prekjuče (nedelja) dogodio jeziv zločin, kada je devojčica (14) silovana. Kako saznajemo sa lica mesta, napad se dogodio nakon… »
Tužilaštvo traži veštačenje odeće napastvovane devojčice (14) iz Lazarevca: Mladić (20) izneo sramnu odbranu

Tužilaštvo traži veštačenje odeće napastvovane devojčice (14) iz Lazarevca: Mladić (20) izneo sramnu odbranu

Telegraf 28.06.2022
- Malo sam je ljubio i pipkao, a prestao sam kada sam se setio da imam devojku. Nisam je povredio- pravdao se u tužilaštvu osumnjičeni I.J. Viši sud u Beogradu odredio je pritvor I.J. (20) zbog sumnje da je u okolini Lazarevca obljubio devojčicu… »
Određen pritvor osumnjičenom za obljubu devojčice (14)

Određen pritvor osumnjičenom za obljubu devojčice (14)

Euronews 28.06.2022
Viši sud u Beogradu odredio je pritvor do 30 dana I. J. (20) koji se sumnjiči da je u petak pokušao da obljubi 14-godišnju devojčicu. Osumnjičenom je u ponedeljak određen pritvor da ne bi uticao na svedoke, potvrdila je za Tanjug portparolka suda… »
Određen pritvor manijaku osumnjičenom za obljubu devojčice (14)

Određen pritvor manijaku osumnjičenom za obljubu devojčice (14)

Nova 28.06.2022
Viši sud u Beogradu odredio je pritvor do 30 dana I. J. (20) koji se sumnjiči da je u petak pokušao da obljubi 14-godišnju devojčicu. Osumnjičenom je u ponedeljak određen pritvor da ne bi uticao na svedoke, potvrdila je za Tanjug portparolka suda… »
Pritvor osumnjičenom za pokušaj obljube četrnaestogodišnje devojčice

Pritvor osumnjičenom za pokušaj obljube četrnaestogodišnje devojčice

RTV 28.06.2022
BEOGRAD - Viši sud u Beogradu odredio je pritvor do 30 dana I. J. (20) koji se sumnjiči da je u petak pokušao da obljubi 14-godišnju devojčicu. Osumnjičenom je u ponedeljak određen pritvor da ne bi uticao na svedoke, potvrdila je za Tanjug… »

Vesti dana »