Povezane vesti

U svakoj sobi je moja slika, ovo ne bih poželo nikome! Dejan van sebe posle Zadruge, progovorio o povratku u Veternik i…

U svakoj sobi je moja slika, ovo ne bih poželo nikome! Dejan van sebe posle Zadruge, progovorio o povratku u Veternik i…

Kurir 11.07.2022
Dejan Dragojević osvojio je prvo mesto u rijalitiju "Zadruga", a nakon pobede otišao sa majkom, ocem i bratom pravo u porodičnu kuću u koju nije kročio od momenta kada je sa njima prekinuo kontakt zbog Dalile. On je otkrio kome je prvo poslao poruku… »
(Foto) Dejan nakon pobede napravio drastičan potez: Dalili neće biti dobro kad bude videla šta je uradio sa njihovim…

(Foto) Dejan nakon pobede napravio drastičan potez: Dalili neće biti dobro kad bude videla šta je uradio sa njihovim…

Blic 11.07.2022
Dejan Dragojević, pobednik "Zadruge 5", odmah po izlasku iz rijalitija obrisao je na svom Instagramu sve fotografije sa svojom bivšom suprugom Dalilom Dragojević. Dalila s druge strane nije izbrisala sve fotografije sa bivšim mužem, a ostavila je… »
Dalila Dragojević šokirana izjavom svog oca Husa Mujića! (VIDEO)

Dalila Dragojević šokirana izjavom svog oca Husa Mujića! (VIDEO)

Svet plus 11.07.2022
Dalila Dragojević šokirana izjavom svog oca Husa Mujića! Priznala je da ne zna šta će dalje... Idem sa Marijanom, idemo kod nje, pa ću da vidim. Dalila Dragojević je rano jutros osvojila drugo mesto u superfinalu "Zadruge 5", gde je izgubila od… »
Filip Car dao hit izjavu o odnosu sa Dalilom! (VIDEO)

Filip Car dao hit izjavu o odnosu sa Dalilom! (VIDEO)

Svet plus 11.07.2022
Filip Car je sumirao utiske nakon izlaska iz rijalitija "Zadruga 5" pa dao hit izjavu o odnosu sa Dalilom Dragojević! Filip Car nakon što je osvojio 5. mesto u rijalitiju ,,Zadruga 5" pred kamerama sumirao utiske. Naime, Car od uzbuđenja nije mogao da… »
Dejan Dragojević posle 5 godina stigao u rodni Veternik! Pobednik Zadruge 5 pao baki u naručje, oboje liju suze! Emotivni…

Dejan Dragojević posle 5 godina stigao u rodni Veternik! Pobednik Zadruge 5 pao baki u naručje, oboje liju suze! Emotivni…

Kurir 11.07.2022
Dejan Dragojević stigao je u Veternik posle pobede u "Zadruzi 5". Dejan se najviše plašio susreta sa svojom bakom, kojoj je odmah pao u naručje. Baka je grlila Dejana koji je plakao, pa mu rekla: "Samo da si ti dobro. Čestitam." On je bio u društvu… »
"Doprinela sam Dejanovoj pobedi": Dalili se slošilo: "Onesvestiću se, u šoku sam zbog oca", evo gde je otišla posle Zadruge…

"Doprinela sam Dejanovoj pobedi": Dalili se slošilo: "Onesvestiću se, u šoku sam zbog oca", evo gde je otišla posle Zadruge…

Blic 11.07.2022
Dalila Dragojević je u rijalitiju "Zadruga 5" osvojila 2. mesto, a pred našim kamerama progovorila je o utiscima nakon proglašenja pobednika, Dejana Dragojevića. - Jako se čudno osećam. Nisam očekivala da ću doći do ovako visoke pozicije. Hvala… »
"Uzeću dejanu 10 posto od nagrade": Aleks razočarana rezultatom u finalu: "Što bi iko bio bolji od mene?" (video)

"Uzeću dejanu 10 posto od nagrade": Aleks razočarana rezultatom u finalu: "Što bi iko bio bolji od mene?" (video)

Blic 11.07.2022
Aleksandra Nikolić je večeras, u finalu "Zadruge 5", osvojila šesto mesto, a ne krije da je očekivala bolji plasman. - Srećna sam što sam videla sve drage ljude. Nisam bila hladna prema Biljani kako kažu... Čekala sam samo da čujem komentare… »

Vesti dana »