Povezane vesti

Smetaju mi ljudi, hvata me panika! Dalila priznala kako se oseća posle finala, čula se s ocem - nije znao da sam druga

Smetaju mi ljudi, hvata me panika! Dalila priznala kako se oseća posle finala, čula se s ocem - nije znao da sam druga

Mondo 11.07.2022
Dalila je u Zadruzi osvojila drugo mesto, nakon čega se čula i s porodicom, ali je i otkrila u kakvom je odnosu sa Filipom Carem. Dalila je u Zadruzi osvojila drugo mesto, nakon čega se čula i s porodicom, ali je i otkrila u kakvom je odnosu sa… »
Ovo je svima promaklo! Dejan na finalu Zadruge nosio majicu sa simboličnim natpisom, jasno je šta je hteo da poruči! (foto)

Ovo je svima promaklo! Dejan na finalu Zadruge nosio majicu sa simboličnim natpisom, jasno je šta je hteo da poruči! (foto)

Kurir 11.07.2022
Dejan Dragojević osvojio je prvo mesto u "Zadruzi", a njegova bivša supruga, koja ga je prevarila u rijalitiju, Dalila Dragojević, osvojila je drugo mesto. Tokom proteklih deset meseci Dejan je prolazio kroz pravu golgotu zbog prevare koju je njegova… »
Dejan Dragojević prvi muški pobednik rijalitija Zadruga 5! (VIDEO)

Dejan Dragojević prvi muški pobednik rijalitija Zadruga 5! (VIDEO)

Svet plus 11.07.2022
Dejan Dragojević je prvi muški pobednik rijalitija "Zadruga 5"! U samom finalu bio je sa bivšom ženom Dalilom Dragojević! Dejanu Dragojeviću su svi potrčali u zagrljaj, nakon čega je skinuo jaknu koju je nosio, a ispod nje se nalazila majica na… »
(Foto) Dejana u Veterniku dočekala i sestra suzana: Ona se ne eksponira u javnosti, a sada njenoj sreći nije bilo kraja: Evo…

(Foto) Dejana u Veterniku dočekala i sestra suzana: Ona se ne eksponira u javnosti, a sada njenoj sreći nije bilo kraja: Evo…

Blic 11.07.2022
Dejan Dragojević otišao je nakon pobede u rijalitiju "Zadruga 5" u rodni Veternik zajedno sa porodicom. Poznato je to da on nije bio u dobrim odnosima sa majkom Biljanom i bratom Davidom, ali i sa sestrom Suzanom, koja se za razliku od ostatka porodice… »
Dalila još uvek koristi dejanovo prezime: Dan posle "Zadruge" poslala poruku: "Ko kaže da ne smem među ljude"

Dalila još uvek koristi dejanovo prezime: Dan posle "Zadruge" poslala poruku: "Ko kaže da ne smem među ljude"

Blic 11.07.2022
Nakon što je zauzela drugo mesto u rijalitiju "Zadruga", Dalila Dragojević vrlo je aktivna na društvenoj ,mreži Instagram. Dan posle izlaska iz Bele kuće, njen bivši suprug Dejan Dragojević obrisao je sve njihove zajedničke fotografije i klipove… »
Dalila na mrežama dokazuje da može da izađe na ulicu: Snimala se u centru grada i vikala ljudima: "Ko kaže da ne smem?"

Dalila na mrežama dokazuje da može da izađe na ulicu: Snimala se u centru grada i vikala ljudima: "Ko kaže da ne smem?"

Mondo 11.07.2022
Dalila Dragojević se snimala sa terase iz stana u centru grada, odakle je dobacivala prolaznicima i vikala da sme da izađe na ulicu. Dalila Dragojević se snimala sa terase iz stana u centru grada, odakle je dobacivala prolaznicima i vikala da sme da… »
Dejanova majka dan nakon njegove pobede u “Zadruzi”: Od početka mi se nije sviđalo Dalilino ponašanje

Dejanova majka dan nakon njegove pobede u “Zadruzi”: Od početka mi se nije sviđalo Dalilino ponašanje

Vesti online 11.07.2022
Majka Dejana Dragojevića, Biljana Dragojević dan nakon pobede svog sina u finalu “Zadruge 5”, otvorila je dušu i istakla da je presrećna što joj se sin vratio nakon 5 godina. Naime, poznato je da Dejan i njegova majka jedno vreme nisu… »
(Video) U domu Dejana dragojevića jutro nakon pobede: Velika ispovest o porodici, Aleksandri i Dalili: "Svuda po kući su…

(Video) U domu Dejana dragojevića jutro nakon pobede: Velika ispovest o porodici, Aleksandri i Dalili: "Svuda po kući su…

Blic 11.07.2022
Dejan Dragojević nakon pobede u rijalitiju "Zadruga 5" vratio se u svoj rodni Veternik. Dejan dugo nije pričao sa majkom i batom, a nakon što ga je supruga Dalila Dragojević prevarila u rijalitiju, došlo je do njihovog pomirenja. Dejanov prvi dan u… »
(Foto) dan nakon pobede izašao iz kuće u Veterniku: Dejan Dragojević u skroz opuštenom izdanju, grli majku ne pušta, a…

(Foto) dan nakon pobede izašao iz kuće u Veterniku: Dejan Dragojević u skroz opuštenom izdanju, grli majku ne pušta, a…

Blic 11.07.2022
Dejan Dragojević sinoć je odneo pobedu u rijalitiju "Zadruga 5" i osvojio nagradu od 50.000 evra. Dejan je noć proveo u svojoj porodičnoj kući u Veterniku sa porodicom, sa kojom je godinama bio u sukobu. Jutro nakon finala, on je izašao ispred doma… »
Prvo oglašavanje Dalile nakon finala: Ne znam šta će biti sa kućom što smo Dejan i ja pravili

Prvo oglašavanje Dalile nakon finala: Ne znam šta će biti sa kućom što smo Dejan i ja pravili

Svet & Skandal 11.07.2022
Prvo oglašavanje Dalile nakon finala Dalila Dragojević nakon što je napustila „Zadrugu“ oglasila se prvi put na Instagramu i zahvalila svima koji su glasali za nju. – Hvala svima što ste glasali, hvala na osvojenom drugom mestu, iako smatram…… »
Neću ući u kuću koju smo dejan i ja napravili! Ostajem u Beogradu: Dalila iznajmljuje stan u prestonici, a čula se sa ocem…

Neću ući u kuću koju smo dejan i ja napravili! Ostajem u Beogradu: Dalila iznajmljuje stan u prestonici, a čula se sa ocem…

Kurir 11.07.2022
Dalila Dragojević, koja je u rijalitiju "Zadruga" javno prevarila muža Dejana Dragojevića, zauzela je drugo mesto u pomenutom šou programu. Dalila je pred milionskim auditorijumom, ali i pred očima svog supruga, koji je sinoć pobedio u "Zadruzi"… »
Snimljen ceo razgovor dalile i Husa posle finala! Evo šta je mujić prvo pitao ćerku: Pomenuo joj Dejana, a onda i kuću!

Snimljen ceo razgovor dalile i Husa posle finala! Evo šta je mujić prvo pitao ćerku: Pomenuo joj Dejana, a onda i kuću!

Kurir 11.07.2022
Dalila Dragojević snimljena je kako razgovara sa ocem Husom Mujićem prvi put od izlaska iz rijalitija. Ona je svom ocu prvo rekla kako je osvojila drugo mesto i kuću. - Dejan je pobedio, ja sam drugo mesto, kuću osvojila - rekla je Dalila svom ocu na… »
Više ga neću pustiti da ide Baka Dejana Dragojevića otvorila dušu: Ako je Aleksandra kao Dalila, nemoj da mi je dovodiš u…

Više ga neću pustiti da ide Baka Dejana Dragojevića otvorila dušu: Ako je Aleksandra kao Dalila, nemoj da mi je dovodiš u…

Alo 11.07.2022
Progovorila iskreno. Dejan Dragojević, sada zvanični pobednik Zadruge 5, otišao je u svoju rodnu kuću u Veterniku, nakon dugih pet godina. Dejana je u dvorištu prvo sačekala baka Rozalija i taj susret bio je i više nego emotivan. Suze su lile i… »
"Biraj, Filip ili ja": Dalili otac Huso poslao sms poruku čim je napustila Zadrugu: "Ukoliko odeš sa njim, ne računaj na…

"Biraj, Filip ili ja": Dalili otac Huso poslao sms poruku čim je napustila Zadrugu: "Ukoliko odeš sa njim, ne računaj na…

Blic 11.07.2022
Dalila Dragojević juče je završila kao drugoplasirana u "Zadruzi", dok je njen bivši suprug, Dejan Dragojević, kog je prevarila u rijalitiju, osvojio prvo mesto. Njen otac Huso Mujić, koji čak nije ni došao da je podrži u finalu, odmah nakon što… »
Otišla iz Šimanovaca bez cara: Otkriveno gde je Dalila prespavala posle finala "zadruge 5"

Otišla iz Šimanovaca bez cara: Otkriveno gde je Dalila prespavala posle finala "zadruge 5"

Blic 11.07.2022
Nakon što je osvojila drugo mesto u "Zadruzi", a njen bivši suprug odneo pobedu u rijalitiju, Dalila Dragojević je odlučila da prespava kod Marijane Zonjić. Iako su mnogi očekivali da će iz Šimanovaca otići sa Filipom Carem, to se nije dogodilo… »
Promenila lični opis i tek će da stavlja grudi i struže bradu! Šok planovi rijaliti preljubnice - potrošiće 10.000 evra

Promenila lični opis i tek će da stavlja grudi i struže bradu! Šok planovi rijaliti preljubnice - potrošiće 10.000 evra

Mondo 11.07.2022
Dalila Dragojević ima planove posle Zadruge. Dalila Dragojević ima planove posle Zadruge Dalila Dragojević izgubila je u finalu rijalitija Zadruga od bivšeg muža Dejana Dragojevića u samoj završnici večeri. Ona je kući otišla bogatija za… »

Vesti dana »