Povezane vesti

Jovana Jeremić: „Navikli smo na Grofa i njegove uvrede ženama, to je deo igre“

Jovana Jeremić: „Navikli smo na Grofa i njegove uvrede ženama, to je deo igre“

Nova 14.07.2022
Voditeljka je na svoj način odgovorila na uvrede Miše Grofa. Jovana Jeremić i Grof započeli su medijski rat nakon njene izjave da on ima još jedno dete. On je ljutito ovo demantovao, a voditeljku je nazvao maskotom. Voditeljka nije ostala iznenađena… »
Jovana preti miši grofu dokazima Da ima drugo dete! Voditeljka se oglasila i zapretila: On je navikao da vređa žene!

Jovana preti miši grofu dokazima Da ima drugo dete! Voditeljka se oglasila i zapretila: On je navikao da vređa žene!

Kurir 14.07.2022
Miše Grof i Jovana Jeremić započeli su medijski rat nakon što je ona izjavila da svi bruje o tome da ima još jedno dete. Otac pokojnog Vidoja Ristovića izneo je niz uvreda na voditeljkin račun, a sada se ona ponovo oglasila za Kurir. - Je l’ to… »
Ne znam šta da kažem za tu budalu! Miša Grof žestoko odgovorio Jovani na tvrdnje da ima još jedno dete - Devojka je luda

Ne znam šta da kažem za tu budalu! Miša Grof žestoko odgovorio Jovani na tvrdnje da ima još jedno dete - Devojka je luda

Mondo 14.07.2022
Miša Grof je uzvratio voditeljki nakon njenih izjava da Vidoje nije bio njegov jedini sin. Miša Grof je uzvratio voditeljki nakon njenih izjava da Vidoje nije bio njegov jedini sin. Otac pokojnog Vidoja Ristovića, Miša Grof, već duže vreme je u… »
Miša Grof: „Bio bih najsrećniji da imam još jedno dete, Jovana je luda“

Miša Grof: „Bio bih najsrećniji da imam još jedno dete, Jovana je luda“

Nova 14.07.2022
Otac pokojnog Vidoja Ristovića odgovorio je na voditeljkine prozivke da ima još dece pored pokojnog sina. Pored svađe sa snajkom Nikolinom Pišek, Miša Grof sada vodi rat i sa voditeljkom Jovanom Jeremić. Ona je u jednoj emisiji izjavila kako on ima… »
"Miša Grof je zaljubljen u nikolinu": Šok izjava Jovane Jeremić, Vidojev otac odmah reagovao: "Ona je neuračunljiva"

"Miša Grof je zaljubljen u nikolinu": Šok izjava Jovane Jeremić, Vidojev otac odmah reagovao: "Ona je neuračunljiva"

Blic 14.07.2022
Nakon što je danima domaću javnost drmao skandal u koji su umešani Nikolina Pišek i njen svekar Miša Grof zbog podele nasledstva, voditeljka Jovana Jeremić stala je u odbranu svojoj koleginici. Zbog toga je otac Vidoja Ristovića odmah reagovao i… »
Istina o drugom detetu Miše Grofa: Poznata voditeljka tvrdi. Znam ko je majka…

Istina o drugom detetu Miše Grofa: Poznata voditeljka tvrdi. Znam ko je majka…

Svet & Skandal 14.07.2022
Jovana Jeremić i Miša Grof – Novi medijski rat Nakon što se Viktor Ristović oglasio za 24sata.hr i rekao da je Jovana Jeremić navodno njegova neuračunljiva ćerka, voditeljka mu je brutalno odgovorila i poručila mu da su njegove izjave za… »
Mišo, ne vuci me za jezik, znam i kako se zove majka tvog deteta: Jeremićka isprozivala Grofa - "Loži se na snaju!"

Mišo, ne vuci me za jezik, znam i kako se zove majka tvog deteta: Jeremićka isprozivala Grofa - "Loži se na snaju!"

Mondo 14.07.2022
Jovana Jeremić odgovorila na prozivke oca pokojnog Vidoja Ristovića. Jovana Jeremić odgovorila na prozivke oca pokojnog Vidoja Ristovića Vitor Ristović, otac pokojnog Vidoja Ristovića, izvređao je voditeljku Jovanu Jeremić u hrvatskim medijima… »
Miša Grof šokira: Jovana Jeremić je moje neuračunljivo dete

Miša Grof šokira: Jovana Jeremić je moje neuračunljivo dete

Nova 14.07.2022
Otac pokojnog Vidoja Ristovića odgovorio je na optužbe Jeremićeve, i to na vrlo neobičan način. Vitor Ristović, poznatiji kao Miša Grof, svakodnevno iznosi niz optužbi na račun svoje snahe Nikoline Pišek. Voditeljka Jovana Jeremić nedavno je… »
Jovana Jeremić odbrusila Miši Grofu: Bolje ćuti, znam ko je majka tvog deteta

Jovana Jeremić odbrusila Miši Grofu: Bolje ćuti, znam ko je majka tvog deteta

Nova 14.07.2022
Voditeljka odgovorila Ristoviću na njegove tvrdnje da je neuračunljiva i stala u odbranu njegove snahe Nikoline Pišek. Nakon što se Vitor Ristović oglasio za „24sata.hr“ i rekao da je Jovana Jeremić njegova neuračunljiva ćerka, voditeljka mu… »
Jovana Jeremić odbrusila miši grofu: Zaljubljen je u Nikolinu, nemoj da me vuče za jezik... Znam sve o njegovom drugom…

Jovana Jeremić odbrusila miši grofu: Zaljubljen je u Nikolinu, nemoj da me vuče za jezik... Znam sve o njegovom drugom…

Kurir 14.07.2022
Nakon što se Vitor Ristović oglasio za 24sata.hr i rekao da je Jovana Jeremić nejgova neuračunljiva ćerka, voditeljka mu je brutalno odgovorila za Kurir i poručila mu da su njegove izjave za hospitalizaciju. Ona je kazala da sve tajne vezane za… »
Imam još jedno dete, ne viđamo se jer je neuračunljiva! Miša Grof šokirao u intervjuu - Zove se Jovana Jeremić!

Imam još jedno dete, ne viđamo se jer je neuračunljiva! Miša Grof šokirao u intervjuu - Zove se Jovana Jeremić!

Mondo 14.07.2022
Miša Grof zaratio sa Jovanom Jeremić? Miša Grof zaratio sa Jovanom Jeremić? Voditeljka Jovana Jeremić nedavno je u Jutarnjem programu komentarisala svađu Miše Grofa i Nikoline Pišek i tom prilikom goste u studiju pitala da li su čuli glasine da… »

Vesti dana »